03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
7dn.1godz.29min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Liverpool i Napoli czekają na Mascherano

Liverpool i Napoli czekają na Mascherano

Po meczu z Elche z ust Mascherano padł dość nietypowe słowa: „To może być ostatnie spotkanie dla wielu z nas.” Słowa obrońcy skłoniły do refleksji, przede wszystkim dokąd udadzą się niektórzy po zakończeniu sezonu.

Gdzie może więc odejść Mascherano? Argentyńczykiem są zainteresowane wielkie europejskie kluby – Liverpool (gdzie występował przed przejściem do Barcelony) i Napoli. Oba zespoły zagrają w następnej edycji Ligi Mistrzów i w związku z tym chcą się wzmocnić przed nadchodzącym sezonem, aby nie odpaść już w pierwszej fazie tych prestiżowych rozgrywek.

Napoli z Rafą Benitezem już od dawna interesuje się Mascherano. Włoski klub proponuje za transfer 15 milionów euro, co jest kwotą akceptowaną przez Barcelonę. Poza tym kontrakt obowiązywałby przez cztery lata, co pozwoliłoby w pełni zamortyzować transfer. Główną wadą tej operacji jest to, że zawodnik nie jest zainteresowany życiem i zdobywaniem doświadczenia w Neapolu, gdyż jest to bardzo chaotyczne miasto, czego nie lubi ani zawodnik, ani jego rodzina, o czym przekonali się już w Barcelonie.

Inną sprawą jest to, że w Liverpoolu, gdzie spędził 5 sezonów i stał się podstawowym zawodnikiem, nie zdobył żadnego tytułu. Jednak zawodnikowi nie przeszkadza powrót do Liverpoolu i zakończenie tam swojej sportowej kariery. Wkrótce pewnie dowiemy się, co ostatecznie wybrał Mascherano.

 

Źródło: Sport.es

 

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/05/liverpooli-napoli-czekaja-na-mascherano/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.