29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.58min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Llorente i 20 milionów euro za Alexisa

Llorente i 20 milionów euro za Alexisa

Włoska Gazzetta dello Sport informuje dziś o bardzo ciekawej rzeczy – Juventus Turyn bardzo chce mieć w swojej drużynie Alexisa i jest gotów za niego oddać Llorente, a nawet dopłacić jeszcze 20 milionów euro.

 

„Una Juve Maravilla” – taki nagłówek możemy zobaczyć dziś we włoskiej La Gazzetta dello Sport. Pierwsza strona poświęcona jest w całości przyszłości Juventusu, w której ważną częścią jest Alexis Sánchez. Trener Anonio Conte bardzo chce Chilijczyka w swoich szeregach i mimo, że jest zadowolony z Llorente, chętnie odda go za napastnika FC Barcelony.

 

Włoskie gazety informują, że porozumienie z Alexisem jest praktycznie domknięte i pozostaje tylko kwestia dogadania się między klubami. Juventus oferuje za Chilijczyka Llorente oraz 20 milionów euro, co jest kuszącą ofertą.

 

Llorente nie pasuje do profilu zawodnika, którego szuka FC Barcelona, ale na pewno mógłby wzmocnić atak katalońskiej drużyny. Jest on piłkarzem, który często zdobywa gole i akceptuje zmiany. Zawsze walczy o miejsce w pierwszym składzie.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/05/llorente-i-20-milionow-euro-za-alexisa/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.