29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.7godz.13min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Luis Enrique będzie stawiał na swoich „chłopców”

Luis Enrique będzie stawiał na swoich „chłopców”

Luis Enrique pracował na stanowisku trenera FC Barcelony B, więc zna dobrze kilku zawodników, którzy aktualnie są już członkami pierwszej drużyny. Można liczyć na to, że nowy szkoleniowiec będzie na nich stawiał częściej niż poprzednik.

 

Luis Enrique znany jest z bardzo dobrej pracy z młodzieżą. Podczas swoich trzech sezonów w rezerwach miał możliwość monitorowania niektórych piłkarzy, którzy są teraz nazywani „przyszłością klubu”. Po sezonie, w którym La Masia nie brała praktycznie udziału w grze pierwszej drużyny, Asturyjczyk ma dać nowy impuls dla wyróżniających się zawodników z rezerw czy nawet niższych szczebli.

 

Skład nie będzie znacząco nowy i nieznany dla trenera. W rzeczywistości, Luis Enrique może w sumie mieć do dyspozycji dziesięciu swoich były zawodników z rezerw. Są nimi: bramkarze Oier i Masip, obrońcy Montoya i Bartra, pomocnicy Dos Santos, Sergi Roberto i Rafinha oraz napastnicy Tello, Cuenca i Deulofeu.

 

Dla niektórych przybycie nowego trenera, którego tak naprawdę bardzo dobrze znają, może oznaczać jednak poważne zmiany w ich przyszłości. Część z nich będzie musiała opuścić Camp Nou, ponieważ może nie otrzymać zaufania od Luisa Enrique, który zna ich dobre i słabe strony.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/05/luis-enrique-bedzie-stawial-na-swoich-chlopcow/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.