31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
11dn.11godz.11min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Málaga rozważa sprowadzenie Taty Martino

Málaga rozważa sprowadzenie Taty Martino

Jak podaje Cadena SER, Málaga rozważa możliwość podpisania umowy z Gerardo Martino, jeśli Bernd Schuster zdecyduje się opuścić ławkę trenerską na La Rosaleda.

Przypomnijmy, że latam 2013 roku, zanim Martino dołączył do Barcelony, wysłannicy z Malagi kontaktowali się z argentyńskim szkoleniowcem w celu podpisania z nim kontraktu.

Aktualny dyrektor sportowy klubu z Andaluzji, Argentyńczyk – Mario Husillos jest wielkim zwolennikiem Martino i to właśnie dzięki niemu doszło do kontaktu w ubiegłym roku. Jednak Newell’s Old Boys – ówczesny zespół Martino występował w Copa Libertadores i ostatecznie nie doszło do podpisania umowy.

Málaga nie jest pierwszym zespołem ligi hiszpańskiej, który chętnie widziałby na swojej ławce trenerskiej Gerardo Martino. Pierwszy był Real Sociedad, który dostał negatywną odpowiedź od argentyńskiego szkoleniowca.

Przyszłość Gerardo Martino wisi w powietrzu, wciąż bowiem nie wiadomo, czy będzie chciał dołączyć do któregoś z wyżej z wymienionych zespołów, czy też wrócić do Argentyny i ostatecznie pożegnać się z ligą hiszpańską.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 

mainXX:/2014/05/malaga-rozwaza-sprowadzenie-taty-martino/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.