18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.8godz.23min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Marquinhos: Chcę grać w Barçy [aktualizacja]

Marquinhos: Chcę grać w Barçy [aktualizacja]

Marquinhos wykonał kolejny krok w kierunku dołączenia do FC Barcelony. Brazylijski środkowy obrońca (20 lat) jest zawodnikiem, którego chce zakontraktować Andoni Zubizarreta oraz Luis Enrique.

 

Andoni Zubizarreta rozpoczął już negocjacje z PSG w sprawie transferu Marquinhosa, który publicznie ogłosił, że chciałby grać w FC Barcelonie. Obrońca udzielił krótkiego wywiadu dla RAC1, gdzie stwierdził: „Moim pragnieniem jest, aby grać w Barçy w przyszłym sezonie. Chcę grać w Barçy, nie w PSG”.

 

Brazylijski obrońca, który ma dopiero 20 lat, chce jak najszybciej zamknąć swój transfer. Obecnie skupia się on na reprezentacji swojego kraju (U20), ale uznał, że: „Barça jest lepsza od PSG. Gra tam to spełnienie marzeń. Barça to wielki klub prezentujący bardzo dobrą grę”. Marquinhos zdradził również, że rozmawiał już z Neymarem: „Powiedział mi, że dobrze żyje się w Barcelonie”.

 

Jak donosi L”Equipe, Marquinhos może być tańszym transferem dla FC Barcelony, jeżeli włączony w transakcje zostanie Dani Alves. Według francuskiej gazety sportowej, PSG jest w stanie zaakceptować ofertę z obrońcą (wyceniany na 15 milionów euro) i dodatkowymi 16 milionami euro.

 

AKTUALIZACJA 20:05: Marquinhos (@m_aoas): „Wypowiedzi dla Rac1 są całkowicie fałszywe, te słowa nie wyszły z moich ust, a głos nie jest mój!”

 

AKTUALIZACJA 20:10: @lucasammr: Konto Marquinhosa jest fikcyjne.

(Coraz lepsza saga się z tego robi…)

 

AKTUALIZACJA 20:30: @RogerSaperas i @gerardromero to bardzo rzetelni dziennikarze. Mówi się, że Marquinhos wraz z agentem wystraszyli się tych deklaracji – stąd taka informacja na koncie na Twitterze, które jest oficjalne.

 

AKTUALIZACJA 20:35: RAC1 przyznaje się do błędu – zamiast rozmawiać z Marquinhosem, zrobili to z… Marcosem (bramkarzem Brazylii U20). Dziennikarze zadzwonili do hotelu, w którym koncentruje się reprezentacja i połączono ich ze złym pokojem.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/05/marquinhos-che-grac-w-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.