31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
15dn.14godz.59min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Martino buduje zwycięską jedenastkę na Elche

Martino buduje zwycięską jedenastkę na Elche

Gerardo Martino chce udanie zakończyć sezon w FC Barcelonie, który prawdopodobnie jest jego pierwszym i ostatnim. Trener starannie przygotowuje każdy szczegół na dwa ostatnie spotkania, które mają dać Mistrzostwo Hiszpanii.

 

Real Madryt i Atlético Madryt solidarnie z FC Barceloną zaliczyli wpadki w ostatnich kolejkach La Liga, co spowodowało, że Katalończycy są teraz zależni sami od siebie. W ostatnich dniach wszyscy żegnali się z trofeum, a teraz każdy ma na nie jeszcze większe nadzieje.

 

Jeżeli FC Barcelona chce walczyć z Atlético Madryt w ostatniej kolejce o trofeum Mistrza Hiszpanii, to na początek musi wygrać na wyjeździe z Elche. Martino już teraz próbuje ułożyć zwycięską jedenastkę, która zagra od pierwszych minut na Martínez Valero.

 

Bez kontuzjowanych Piqué, Alby i Neymara, którzy mają jeszcze szanse zagrać w tym sezonie, Tata Martino będzie chciał powtórzyć skład, który grał z Villarrealem i Getafe: Pinto – Alves, Bartra, Mascherano, Adriano – Busquets, Xavi, Iniesta – Alexis, Messi, Pedro.

 

Wątpliwości, co do gry Cesca

 

Mimo że Cesc przez większość sezonu był nietykalny dla Taty Martino, w ostatnim czasie jest jedynie zawodnikiem wchodzącym z ławki rezerwowej. W ostatnich dwóch spotkaniach jego zmiana bardzo dużo dała – z Villarrealem brał udział przy golu Messiego na 3:2, a z Getafe przy golu Alexisa na 2:1.

 

Jeżeli Tata Martino zdecyduje się na postawienie na Cesca, to zastąpi on miejsce Pedro, ponieważ aktualnie to Alexis jest nietykalny.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2014/05/martino-buduje-zwycieska-jedenastke-na-elche/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.