17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.10min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Martino: Jestem odpowiedzialny za ten sezon

Martino: Jestem odpowiedzialny za ten sezon

Gerardo „Tata” Martino pojawił się na konferencji prasowej po zremisowanym meczu z Getafe (2:2) na Camp Nou. Zdaniem Argentyńczyka nie ma już szans na wygranie ligi.

Twoja przyszłość, druga szansa?: „Czasami są chwile, kiedy możesz tak twierdzić, a czasami myślisz, że na to nie zasługujesz. Na razie trzeba skupić się na kolejnych spotkaniach, zobaczymy co się wydarzy. Przyjdzie czas na powiedzenie tego, co ma zostać powiedziane”.

Przebieg meczu: „To naprawdę nie było to, czego dziś oczekiwałem. Mieliśmy możliwość osiągnąć swój cel, ale zabrakło nam koncentracji w ostatnich minutach i zapłaciliśmy za to wysoką cenę”.

Balans pracy w Barcelonie: „Drużyna miała bardzo dobre momenty. To był jednak dla nas trudny sezon, w którym zostaliśmy także dotknięci kwestiami zewnętrznymi”.

Błędy: „Odpowiedzialny za nie i cały sezon jest trener”.

Atlético faworytem: „Daliśmy z siebie wszystko, co tylko mogliśmy. Skoro dzisiaj nie byliśmy w stanie wygrać, to zwyczajnie nie zasługujemy na tytuł”.

Czy jesteś szczęśliwy w Barcelonie?: „Tego nie można nazwać szczęściem. Nie zdobyliśmy żadnego tytułu, a ja w żadnym momencie nie widziałem najlepszej wersji Barcelony. Do tego poziomu było bardzo daleko”.

Sprawa Neymara: „Wszystko to wymówki, które pojawiają się gdy sprawy nie idą po naszej myśli. Nie podoba mi się to, gdyż w ten sposób unikamy odpowiedzialności”.

Słabość w defensywie: „Nie przegraliśmy sezonu tylko przez to. Przez cały sezon zmagaliśmy się z różnymi problemami. To był rok wzlotów i upadków w wielu aspektach. Myślę, że w walce trzech drużyn o mistrzostwo, to my byliśmy najmniej regularni”.

 

Źródło: AS.comKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/05/martino-jestem-odpowiedzialny-za-ten-sezon/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.