31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
15dn.19godz.22min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mascherano: Dla niektórych mecz z Atlético będzie ostatnim

Mascherano: Dla niektórych mecz z Atlético będzie ostatnim

Javier Mascherano tuż po spotkaniu z Elche wypowiedział się dla Canal +. Argentyńczyk swoimi wypowiedziami dał do zrozumienia, że może zabraknąć go w FC Barcelonie w przyszłym sezonie.

 

La Liga: Jeżeli 2 czy 3 tygodnie temu ktoś powiedziałby nam, że taka sytuacja będzie miała miejsce, to nie zastanawiałbym się długo i brał w ciemno! Próbowaliśmy wszystkich sposobów, ale nie dało się osiągnąć korzystnego rezultatu. Możemy spojrzeć sobie w twarz i nic nie zarzucać.

 

Spotkanie z Atlético: To jest coś, czym będziemy żyć cały tydzień i cały weekend. Dla niektórych z nas może to być ostatni mecz w barwach Barcelony, więc byłby to dobry sposób, aby się pożegnać.

 

Przyszłość w FC Barcelonie: Nie ja decyduję o tym, czy pozostanę w Barcelonie, ale jeśli ktoś z nas ma odejść po tym sezonie, to warto, żeby zrobił to w odpowiednim stylu. Co do mojej przyszłości, to nie wiem. Nie mam pojęcia, co będzie w przyszłym sezonie, ale nie jest to dobry moment, żebyśmy rozmawiali o mnie. Barcelona jest ważniejsza ode mnie.

 

Źródło: AS.com / Twitter.com

mainXX:/2014/05/mascherano-dla-niektorych-mecz-z-atletico-bedzie-ostatnim/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.