15.06.2024, g. 01:30
WNBA
Minnesota Lynx blank vs Los Angeles Sparks
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.35min.
11.38 X0.00 22.75 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mascherano: Messi potrzebuje wsparcia drużyny, by mógł błyszczeć

Mascherano: Messi potrzebuje wsparcia drużyny, by mógł błyszczeć

Javier Mascherano udzielił wywiadu dla argentyńskiego kanału sportowego – TyC Sports, którego fragmenty prezentujemy poniżej.

„Leo jest najlepszym piłkarzem na świecie, ale taki zawodnik jak on potrzebuje wsparcia drużyny, by mógł dalej błyszczeć. Jednak wiemy, ostatni sezon w naszym wykonaniu nie był dobry”, powiedział Mascherano.

Zawodnik próbował bronić Messiego, który jest nadzieją jego reprezentacji na triumf w Mistrzostwach Świata, choć w tym sezonie klubowym często był krytykowany przez fanów katalońskiego klubu.

„Na poziomie osobistym przeżywa najlepsze momenty swojego życia. Wiem to bardzo dobrze. Czasami coś wychodzi, a czasami nie. To jest sport zespołowy. Nasza grupa nie grała na poziomie z ostatnich sezonów i było to widać u każdego”, dodał zawodnik.

Mascherano próbował także unikać rozmów na temat swojej przyszłości w barwach Barçy, argumentując to tym, że teraz skupia się przede wszystkim na Mistrzostwach Świata.

 

„W poniedziałek rozpoczynam treningi z reprezentacją. Nie wiem, co się potem wydarzy. Moje myśli są w 100% przy reprezentacji. To nowa szansa i mam nadzieję, że rozegramy wielki Mundial”, zakończył.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/05/mascherano-messi-potrzebuje-wsparcia-druzyny-by-mogl-blyszczec/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.