29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.17min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mascherano może wrócić do Liverpoolu

Mascherano może wrócić do Liverpoolu

W Anglii są przekonani, że dni Javiera Mascherano w FC Barcelonie są policzone. Uważają oni, że Argentyńczyk wróci do Anglii skąd ma kilka ciekawych ofert. Być może będzie to Liverpool, gdzie grał zanim trafił na Camp Nou w 2010 roku.

 

Najbardziej zainteresowanym klubem, który chce mieć Javiera Mascherano w swojej drużynie, jest Liverpool, gdzie Argentyńczyk grał przed przyjściem do FC Barcelony. Jednak na liście znajduje się więcej drużyn, jak Arsenal Londyn, Manchester United czy Napoli, gdzie trenerem jest Rafa Benítez.

 

Wedłud Daily Mirror, słowa Mascherano wypowiedziane po spotkaniu ligowym z Elche mogą oznaczać, że Argentyńczyk nie będzie w FC Barcelonie w następnym sezonie i „byłby zachwycony” możliwością powrotu na Anfield. Mówi się, że Liverpool może zapłacić za niego 11 milionów euro.

 

Na to, co się stanie, trzeba jednak poczekać. Z przyjściem nowego trenera, którym prawdopodobnie zostanie Luis Enrique, Javier Mascherano może zmieć decyzję. Ponadto, Argentyńczyk nie zakomunikował jeszcze klubowi, że będzie chciał odejść.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2014/05/mascherano-moze-wrocic-do-liverpoolu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.