15.06.2024, g. 01:30
WNBA
Minnesota Lynx blank vs Los Angeles Sparks
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.36min.
11.38 X0.00 22.75 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mascherano nie komunikował nic klubowi

Mascherano nie komunikował nic klubowi

Na kończenie spotkania ligowego z Elche, Mascherano poruszył kwestię swojej przyszłości w FC Barcelonie przez dwuznaczne oświadczenie, w którym zasugerował, że jego czas na Camp Nou skończy się po meczu z Atlético.

 

Javier Mascherano w ostatnim czasie otrzymał oferty z Napoli oraz Liverpoolu. Jednak, jak dowiedziało się Mundo Deportivo od dyrektywy klubu, Argentyńczyk nie informował FC Barcelony o swoich planach opuszczenia Camp Nou. Nie wyklucza się jednak, że ogłoszenie decyzji może mieć miejsce po zakończeniu sezonu.

 

Mascherano ma umowę z FC Barceloną do 30 czerwca 2016 roku i jest szczęśliwy w mieście, które pokochało go od pierwszego wejrzenia. On wie, że fani mają ogromny szacunek dla niego i, że jest bardzo ceniony. Kibice lubią jego samokrytykę.

 

Klub nie traktuje poważnie słów Mascherano, ale w razie potrzeby jest w stanie zaoferować Javierowi lepsze warunki kontraktowe. Jednak to nie jest kwestia pieniędzy. Luis Enrique lub inny przyszły trener FC Barcelony może chcieć przekwalifikowania Argentyńczyka z powrotem na defensywnego pomocnika albo na taką, gdzie będzie mógł grać przez pełne 90 minut.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2014/05/mascherano-nie-komunikowal-nic-klubowi/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.