18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.18min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mazinho: Rafinha osiągnął świetny poziom w Celcie

Mazinho: Rafinha osiągnął świetny poziom w Celcie

Mazinho, mistrz świata z 1994 roku, ojciec Rafinhi i Thiago, stwierdził, że Rafinha jest piłkarzem bardziej dojrzałym niż kiedy grał w młodszych drużynach Barçy. „Celta była idealnym miejsce dla jego rozwoju”, powiedział dla Faro de Vigo.

 

Mazinho uważa, że rok wypożyczenia do galicyjskiego zespołu dobrze wpłynął na syna. I wyjaśnił dlaczego: „Przy tak wielu ofertach na odejście z Barcelony (w zeszłym roku), wybrał najlepszą opcję, ponieważ tam stał się lepszy. Miał trenera, którego znał już wcześniej (Luisa Enrique), klub, który ja dobrze znałem. To wszystko stało się pomocne. To pozwoliło mu na niesamowite rozwiniecie swoich umiejętności. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni”, powiedział.

Jak to miało miejsce w Barçy B, Rafinha był kluczowym zawodnikiem w Celcie Luisa Enrique, który teraz trenować będzie kataloński klub, w ostatnim sezonie. W swoim pierwszym sezonie w Primera rozegrał 32 spotkania ligowe, strzelił cztery gole i miał pięć asyst.

Mając 21 lat, młody pomocnik może pokazać się na Camp Nou. Luis Enrique i Mazinho uważają, że jest on gotowy do podjęcia tego wyzwania.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/05/mazinho-rafinha-osiagnal-swietny-poziom-w-celcie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.