18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.9godz.41min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi: Wielu świetnych graczy nie wygrało Mundialu

Messi: Wielu świetnych graczy nie wygrało Mundialu

Leo Messi w wywiadzie dla argentyńskiej gazety Olé powiedział, że wielu znakomitych piłkarzy w historii futbolu nie wygrało Mistrzostw Świata i to nie powinno wpłynąć na ocenę jego osoby.

 

La Pulga udzielił ostatnio wywiadu dla argentyńskiej gazety Olé i mówił przede wszystkim o zbliżającym się Mundialu i oczekiwaniach wobec niego. Leo dał do zrozumienia, że wielu znakomitym piłkarzom nie udało się wygrać Mistrzostw Świata, ale od razu dał do zrozumienia, że zrobi wszystko, aby w tym roku Argentyna stanęła na najwyższym stopniu podium.

 

„Myślę, że bardzo wielu świetnych graczy nie wygrało Mundialu. Oczywiście końcowy triumf byłby wielkim i bardzo niezwykłym wydarzeniem. Mam nadzieję, że zagramy w Rio [finał, 13 lipca – przyp. red.], będziemy się cieszyć tym dniem. Oby nam się udało zagrać w finale”, powiedział Messi.

 

Napastnik FC Barcelony zaznaczył, że nie myśli za dużo o bezpośredniej rywalizacji między Argentyną a Brazylią. „Prawda jest taka, że nie za bardzo jeszcze o tym myślę. Wiem natomiast, że stadiony będą pełne Argentyńczyków ze względu na niedużą odległość od Brazylii”, dodał.

 

Źródło: InsideSpanishFootball.com

mainXX:/2014/05/messi-wielu-swietnych-graczy-nie-wygralo-mundialu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.