08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
162dn.13godz.8min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi: Wielu świetnych graczy nie wygrało Mundialu

Messi: Wielu świetnych graczy nie wygrało Mundialu

Leo Messi w wywiadzie dla argentyńskiej gazety Olé powiedział, że wielu znakomitych piłkarzy w historii futbolu nie wygrało Mistrzostw Świata i to nie powinno wpłynąć na ocenę jego osoby.

 

La Pulga udzielił ostatnio wywiadu dla argentyńskiej gazety Olé i mówił przede wszystkim o zbliżającym się Mundialu i oczekiwaniach wobec niego. Leo dał do zrozumienia, że wielu znakomitym piłkarzom nie udało się wygrać Mistrzostw Świata, ale od razu dał do zrozumienia, że zrobi wszystko, aby w tym roku Argentyna stanęła na najwyższym stopniu podium.

 

„Myślę, że bardzo wielu świetnych graczy nie wygrało Mundialu. Oczywiście końcowy triumf byłby wielkim i bardzo niezwykłym wydarzeniem. Mam nadzieję, że zagramy w Rio [finał, 13 lipca – przyp. red.], będziemy się cieszyć tym dniem. Oby nam się udało zagrać w finale”, powiedział Messi.

 

Napastnik FC Barcelony zaznaczył, że nie myśli za dużo o bezpośredniej rywalizacji między Argentyną a Brazylią. „Prawda jest taka, że nie za bardzo jeszcze o tym myślę. Wiem natomiast, że stadiony będą pełne Argentyńczyków ze względu na niedużą odległość od Brazylii”, dodał.

 

Źródło: InsideSpanishFootball.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/05/messi-wielu-swietnych-graczy-nie-wygralo-mundialu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.