16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.15min.
12.20 X3.80 22.90 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mestre: Zainwestujemy ile będzie trzeba, by stworzyć konkurencyjny zespół

Mestre: Zainwestujemy ile będzie trzeba, by stworzyć konkurencyjny zespół

Wiceprezydent sportowy FC Barcelony, Jordi Mestre, zasugerował na dzisiejszej konferencji prasowej, że klub zainwestuje „tyle, ile trzeba”, żeby skompletować „konkurencyjny zespół”, który w przyszłym sezonie będzie mógł walczyć o wszystkie trofea.

 

Na prezentacji nowego bramkarza Barcelony, Marca-André Ter Stegena, Mestre nie sprecyzował, jakie inwestycje przewiduje zarząd by wzmocnić skład pierwszej drużyny, chociaż opisał jako „ekscytujący” nowy etap, który Barça rozpoczęła wczoraj z Luisem Enrique jako nowym trenerem.

„Zainwestujemy tyle, ile będzie trzeba, aby móc stworzyć konkurencyjny zespół, który zdobędzie trofea, na które zasługuje”, powiedział Mestre na prezentacji pierwszego z nowych nabytków na sezon 2014/15.

„Wczoraj odbyła się prezentacja naszego nowego trenera. To jest początek bardzo ekscytującego etapu. Dzisiaj dokonujemy pierwszej prezentacji zawodnika, właśnie w ramach tego etapu” stwierdził Mestre.

Tak jak to było podczas wczorajszej prezentacji Luisa Enrique, dyrektor sportowy, Andoni Zubizarreta, nie podał żadnych szczegółów, kiedy został zapytany o decyzje, jakie musi podjąć w dziale sportowym odnośnie transferów na przyszły sezon.

„Porozmawiajmy z Ter Stegenem. Dzisiaj jest jego dzień. Dajmy mu być bohaterem, którym właśnie dzisiaj jest”, powiedział Zubi, który nie chciał rozmawiać ani o możliwości zakontraktowania kolejnego bramkarza, ani o Xavim Hernándezie, którego przyszłość może ulec zmianie, po tym, jak został zaprezentowany nowy trener.

„Tak jak mówiłem wczoraj, to z Luisem Enrique będziemy rozmawiać. Jeśli chodzi o Xaviego, to nic nie wiadomo. Wiemy jaki on jest i co sobą prezentuje”, powiedział Zubizarreta.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/05/mestre-zainwestujemy-ile-bedzie-trzeba-by-stworzyc-konkurencyjny-zespol/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.