18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.8godz.37min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Miranda kolejnym obrońcą Barçy

Miranda kolejnym obrońcą Barçy

João Miranda – centralny obrońca Atlético może być drugim obrońcą po Marquinhosie, który trafi do Barçy. Kataloński klub przyspiesza negocjacje z nowymi zawodnikami, by wzmocnić swój zespół, a przede wszystkim linię obrony. Jednym z transferów ma być młody i perspektywiczny zawodnik, czyli Marquinhos. Drugim zaś człowiek z doświadczeniem w lidze i Lidze Mistrzów, czyli Miranda.

Jak podano wczoraj w programie „Al Primer Toque”, przedstawiciel Mirandy spotkał się z Zubizarretą, by omówić szczegóły ekonomiczne dotyczące transferu. Klauzula wykupu obrońcy wynosi 30 milionów euro, lecz Barça ma nadzieję na obniżenie tej kwoty do 20 milionów. Miranda, według tych samych źródeł, jest podekscytowany pomysłem gry na Camp Nou.

Miranda dołączył do Atlético w 2011 roku z São Paulo. Obrońca mierzy 1,87 metra wzrostu, a 7 września skończy 30 lat. W tym sezonie, w parze z Godínem był stałym elementem składu Simeone. W sumie rozegrał 52 spotkania, w których zdobył 4 bramki.

Gdyby udało się zrealizować oba transfery, to Luis Enrique miałby szeroki wybór centralnych obrońców, wśród których znajdowaliby się Marquinhos, Miranda, Piqué i Bartra.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/05/miranda-kolejnym-obronca-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.