04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.33min.
13.75 X3.75 21.9 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Neymar: Chciałbym zakończyć karierę w Santosie

Neymar: Chciałbym zakończyć karierę w Santosie

Neymar udzielił krótkiej konferencji prasowej dla fanów przez Internet, która została opublikowana przez portal Globo Esporte. Poniżej prezentujemy najciekawsze wypowiedzi Brazylijczyka.

Mundial 2010

„W tym czasie myślę, że nie byłem jeszcze gotowy, by grać dla reprezentacji. Oczywiście, chciałabym być z grupą, ale to był wybór trenera i muszę to respektować. Nie byłem smutny.”

Kontuzja

 

„Na Mistrzostwa Świata będę już gotowy w 100%. Jestem już w końcowej fazie rekonwalescencji. Zobaczymy, czy będę mógł zagrać w sobotę.”

Nauka od Messiego

 

„To, co najbardziej podziwiam u Messiego, to jego dokładność w zdobywaniu bramek. Zdobywa gole w trudnych sytuacjach, które często są decydujące. Chciałbym to od niego pożyczyć.”

Messi vs Neymar na Mundialu

 

„Żartowaliśmy na ten temat. Rozmawialiśmy, że chcielibyśmy spotkać się w finale. Jednak, kiedy on wygra, to Brazylia nie będzie mogła.”

Presja psychologiczna przed Mundialem

„Nie potrzebujemy psychologa, nie jesteśmy szaleni. Naszym marzeniem jest wywalczenie Pucharu u siebie. Nie musimy się denerwować czy czuć presji. Powinniśmy być szczęśliwi. Presja najczęściej przychodzi przed snem.”

Powrót do Brazylii

„Chciałbym jeszcze zagrać w innym brazylijskim klubie, ale karierę chciałbym zakończyć w Santosie. Jednak, gdybym dostał szansę występów w innym brazylijskim zespole, skorzystałbym z niej.”

 

Źródło: Sport.es

 

mainXX:/2014/05/neymar-chcialbym-zakonczyc-kariere-w-santosie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.