01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-3godz.-25min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

O przyszłości Eusebio dowiemy się w przyszłym tygodniu

O przyszłości Eusebio dowiemy się w przyszłym tygodniu

Trener rezerw FC Barcelony może odejść ze stanowiska. Ma on kilka propozycji od drużyn z Primera, ale też jedną o przedłużeniu z Barçą B.

 

Dwie kolejne porażki w Segunda, z Córdobą i Sabadell, zniweczyły wielki finał sezonu Barçy B, która aktualnie spadła na piąte miejsce, jednak do końca zostały jeszcze cztery kolejki. Nie uzyska już jednak 71 punktów, które udało jej się zdobyć w sezonie 2010/11, kiedy trenerem był Luis Enrique, co było najlepszym osiągnięciem rezerw w Segunda División. A zdobycie pierwszego miejsca jest teraz również prawie niemożliwe, gdyż Deportivo ma 65 punktów, Barça B 57, a w grze zostało 12.

Liczba strzelonych goli też jest lepsza u drużyny z Galicji, więc nawet wyrównanie ilości punktów nic by nie dało…. Zostaje jeszcze możliwość dorównania do trzeciego miejsca z sezonu 2010/11 (aktualnie trzecie Las Palmas ma 60 punktów) lub nawet dojście do drugiego (Eibar, 63 punkty), co już byłoby historyczne. Żeby to osiągnąć, to zespół Eusebio musi na pewno zwyciężyć dzisiaj z Murcią, która jest czwarta (58 pkt.) i walczyć w pozostałych spotkaniach.

To czego Eusebio Sacristán nie może uniknąć, to rozmowa o jego przyszłości, ponieważ kończy mu się kontrakt. We wtorek, przy okazji Pucharu Katalonii, ogłosił, że klub zaproponował przedłużenie, a wczoraj stwierdził, że nie będzie mówił o swojej przyszłości do przyszłego tygodnia. Może on jeszcze wybrać Valladolid, które chciałoby go jako trenera, o ile utrzyma się w Primera, ale jest też wiele innych opcji.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/05/o-przyszlosci-eusebio-dowiemy-sie-w-przyszlym-tygodniu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.