15.06.2024, g. 01:30
WNBA
Minnesota Lynx blank vs Los Angeles Sparks
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.51min.
11.38 X0.00 22.75 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

O przyszłości Eusebio dowiemy się w przyszłym tygodniu

O przyszłości Eusebio dowiemy się w przyszłym tygodniu

Trener rezerw FC Barcelony może odejść ze stanowiska. Ma on kilka propozycji od drużyn z Primera, ale też jedną o przedłużeniu z Barçą B.

 

Dwie kolejne porażki w Segunda, z Córdobą i Sabadell, zniweczyły wielki finał sezonu Barçy B, która aktualnie spadła na piąte miejsce, jednak do końca zostały jeszcze cztery kolejki. Nie uzyska już jednak 71 punktów, które udało jej się zdobyć w sezonie 2010/11, kiedy trenerem był Luis Enrique, co było najlepszym osiągnięciem rezerw w Segunda División. A zdobycie pierwszego miejsca jest teraz również prawie niemożliwe, gdyż Deportivo ma 65 punktów, Barça B 57, a w grze zostało 12.

Liczba strzelonych goli też jest lepsza u drużyny z Galicji, więc nawet wyrównanie ilości punktów nic by nie dało…. Zostaje jeszcze możliwość dorównania do trzeciego miejsca z sezonu 2010/11 (aktualnie trzecie Las Palmas ma 60 punktów) lub nawet dojście do drugiego (Eibar, 63 punkty), co już byłoby historyczne. Żeby to osiągnąć, to zespół Eusebio musi na pewno zwyciężyć dzisiaj z Murcią, która jest czwarta (58 pkt.) i walczyć w pozostałych spotkaniach.

To czego Eusebio Sacristán nie może uniknąć, to rozmowa o jego przyszłości, ponieważ kończy mu się kontrakt. We wtorek, przy okazji Pucharu Katalonii, ogłosił, że klub zaproponował przedłużenie, a wczoraj stwierdził, że nie będzie mówił o swojej przyszłości do przyszłego tygodnia. Może on jeszcze wybrać Valladolid, które chciałoby go jako trenera, o ile utrzyma się w Primera, ale jest też wiele innych opcji.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2014/05/o-przyszlosci-eusebio-dowiemy-sie-w-przyszlym-tygodniu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.