OFICJALNIE: Jordi Masip 2017!

OFICJALNIE: Jordi Masip 2017!

FC Barcelona poinformowała, że bramkarz Jordi Masip przedłużył swój kontrakt do 30 czerwca 2017 roku. Wszystko wskazuje na to, że dołączy on do pierwszego zespołu Luisa Enrique.

 

FC Barcelona i Jordi Masip doszli do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2017 roku. Wcześniejszy kończył się w 2015. Jego klauzula odejścia zostanie ustanowiona na 35 milionów euro.

 

Masip w FC Barcelonie

 

Masip szkolił sie w La Masii. Jego pierwsze spotkanie w FC Barcelonie B miało miejsce w sezonie 2009/10, kiedy to zagrał przeciwko Valencii w drużynie Luisa Enrique. W sezonie 2012/13 trenował w pierwszej drużynie, kiedy to Valdés został zawieszony. Wówczas zasiadał na ławce rezerwowych podczas meczów.

 

W FC Barcelonie B rozegrał 77 spotkań w ciągu 4,5 roku. Wygrał 32 mecze, zremisował 40 i przegrał 24. Masip znany jest ze swojej zwinności i znakomitemu refleksowi. Jest intuicyjny, szybki i utalentowany. Dobrze gra nogami. Mimo, że nie jest bramkarzem znanym ze swojego wzrostu, jest bardzo przebiegły w wielu zagraniach przeciwnika. Jest kluczowym zawodnikiem drużyny Eusebio Sacristána.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB