21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.10godz.24min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

OFICJALNIE: Nowe koszulki FC Barcelony!

OFICJALNIE: Nowe koszulki FC Barcelony!

FC Barcelona i NIKE przedstawili pierwszy komplet strojów na sezon 2014/15. Zestaw został zaprezentowany wspólnie przez piłkarzy pierwszej drużyny oraz zespołu rezerw.

 

FC Barcelona postanowiła zaprezentować stroje w połączeniu obecnych gwiazd pierwszego zespołu oraz przyszłych perełek z cantery. Wszystko dlatego, że zawodnicy katalońskiego klubu są synonimem unikalnego stylu gry i filozofii oraz pielęgnowania młodych talentów aż do rzemiosła zwycięstwa na boisku.

 

Sergi Samper, Edgar Ié i Jean Marie Dongou Tsafack towarzyszyli piłkarzom pierwszej drużyny podczas zdjęć do promocji nowych strojów FC Barcelony. Zestaw na sezon 2014/15 zawiera tradycyjne barwy, a jednocześnie jest śmiały i nowoczesny.

 

Spore zmiany

 

Koszulka domowa posiada klasyczne pionowe pasy w barwach Blaugrana, które są odważniejsze, szersze i ciemniejsze w porównaniu do poprzedniego modelu. Zawiera także unikatowy niebieski kołenirzyk, który jest wykończony trójkątną senyerą. Jest to pierwszy raz, kiedy flaga Katalonii pojawia się w ten sposób na koszulce.

 

Wewnątrz koszulki (na plecach) znajdziemy niebieską zakładkę z mottem klubu: ‘Més que un club’ oraz rokiem założenia „1899”. Poniżej kołnierzyka z tyłu znajdziemy również żółty napis „Barça”. Nowe spodenki są niebieskie z cienkim czerwonym paskiem wzdłuż boków. Getry również są niebieskie z czerwonym wykończeniem.

 

Sprzedaż od czwartku

 

Nowe koszulki FC Barcelony na sezon 2014/15 będą dostępne w sprzedaży od 22 maja (czwartek). Od 21 maja będzie można zakupić je na stronie NIKE.com. Na całym świecie będą one dostępne począwszy od 17 lipca.

 

fcb 2014/15

 

Źrodło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/05/oficjalnie-nowe-koszulki-fc-barcelony/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.