Òscar García: Nigdy nie byłem kandydatem Barçy

Òscar García: Nigdy nie byłem kandydatem Barçy

Były trener Brighton, Òscar García, udzielił wywiadu w programie La Graderia w Radio Barcelona, gdzie mówił między innymi o swojej przyszłości, FC Barcelonie i Deulofeu oraz Rafinhi.

 

„Deulofeu nie grał zbyt wiele w Evertonie, ale kiedy już się pojawiał na boisku, to zawsze stwarzał niebezpieczeństwo. Kibice zawsze czekali, kiedy wyjdzie na murawę, bo jest zawodnikiem, który to robi, to zaczyna się wiele dziać”, powiedział Òscar García i dodał: „Kiedy już wrócili, zarówno Deulofeu, jak i Rafinha, muszą zacząć wygrywać, bo nikt im nic nie da za darmo. Mają dobrą okazję zostać i muszą z niej skorzystać”.

 

Zapytany o swoją przyszłość, odpowiedział: „Dostałem kilka ofert, ale żadna nie była interesująca. Jeszcze nie wiem, co zrobię. Czekam na propozycje, które będą ciekawsze”. Na zakończenie dodał: „Nigdy nie byłem kandydatem do objęcia stanowiska trenera w FC Barcelonie. Kiedy pojawiło się moje imię, było jasne, że nie jestem kandydatem. Jestem z Barcelony i zawsze będę. Byłem zawodnikiem i trenerem. Mam nadzieję, że nasze drogi skrzyżują się ponownie”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB