29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.30min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pedro: Chciałbym grać więcej

Pedro: Chciałbym grać więcej

Pedro jest twarzą Gillette i w rozmowie opowiedział o swojej karierze. Jest bardzo nieśmiały i niechętnie udziela wywiadów.

 

Jaki zespół zdobędzie Puchar Świata?

 

Jesteśmy mistrzami i spróbujemy obronić tytuł. Byłoby to miłe, ale to bardzo skomplikowane zadanie. Pojawia się nowe pokolenie zawodników, którzy będą chcieli zaistnieć.

 

Boisz się w turnieju Brazylii?

 

Najważniejszą rzeczą jest iść do przodu, oczywiście osiągać korzystne wyniki, aby być pierwszym, ponieważ to daje przewagę w fazie pucharowej i zmniejsza ryzyko trafienia na jakąś silną drużynę. Aby wygrać Puchar Świata prędzej czy później i tak trzeba pokonać wszystkich. Brazylia ma jedną z najlepszych drużyn, ale wierzę, że możemy ich pokonać.

 

Pozostaniesz w Barçy?

 

Nie wiem. Jestem szczęśliwy w klubie, ale nie wiem co przyniesie przyszłość dla mnie. Teraz myślę tylko o Mundialu.

 

W Argentynie dużo mówi się o Messim. 

 

To normalne. Leo gdziekolwiek idzie jest tematem wielu rozmów. Jako najlepszy gracz na świecie zawsze będzie miał stawiane największe wymagania, ale jest bardzo ambitny i radzi sobie z presją.

 

Jaki był ten sezon dla Leo i całego zespołu?

 

Zagrał dobry sezon, ale kontuzja uniemożliwiła mu jego kontynuowania. Kiedy wrócił w styczniu brakowało mu trochę skuteczności. Drużynowo też nie był to dobry sezon dla klubu. Jeśli Leo nie odniósłby kontuzji, ostateczny wynik mógłby być inny.

 

A jak oceniasz swój sezon?

 

Wolałbym grać więcej, szczególnie w ważnych meczach, w których nie miałem pewnego uczestnictwa. Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony, ponieważ w meczach, w których grałem byłem w stanie wiele pomóc zespołowi. Zobaczymy jak będzie w przyszłym sezonie…

 

Grałeś mniej, prawda?

 

Nie jest łatwo dostać się do pierwszej drużyny Barçy. Trener zdecydował się na innych graczy, a ja szanuję jego zdanie. W ostatniej części sezonu dał mi się więcej minut.

 

Co myślisz o zatrudnieniu Luisa Enrique?

 

Myślę, że będzie bardzo dobrze pasował. Ma wiele zalet, zna środowisko klubowe. Luis Enrique jest trenerem z charakterem, z jasnymi pomysłami i wymaganiami. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży.

 

Źródło: As.com

mainXX:/2014/05/pedro-chcialbym-grac-wiecej/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.