04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
5dn.14godz.3min.
11.50 X3.00 21.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pięciu z Barçy z nagrodami Futbol Draft!

Pięciu z Barçy z nagrodami Futbol Draft!

Trzech piłkarzy i dwie piłkarki FC Barcelony zostali nagrodzeni w Futbol Draft 2014! Trójka z nich znalazła się w Złotych Drużynach, a dwójka w brązowej.

 

W pierwszej fazie Futbol Drat 2014, FC Barcelonę reprezentowało 14 piłkarzy oraz 3 piłkarki. Do drugiej fazy przeszło 9 piłkarzy oraz 2 piłkarki. W trzeciej fazie pozostało już 7 piłkarzy oraz 2 piłkarki. Ostania faza wyłoniła Złotą, Srebrną i Brązową drużynę, w których znalazło się 3 piłkarzy i 2 pilkarki.

 

Gerard Deulofeu, wypożyczony z FC Barcelony do Evertonu, został wybrany do Złotej Drużyny Futbol Draft 2014. W Brązowej Drużynie znaleźli się natomiast Sergi Samper oraz Denis Suárez. Jeżeli chodzi o Złotą Drużynę Kobiet, to mamy w niej dwie przedstawicielki – Virginia Torrecilla oraz Alexia Putellas.

 

Na liście znajdują się jedynie piłkarze, którzy mają od 16 do 20 lat i posiadają obywatelstwo hiszpańskie. Real Madryt ma w Drużynach czterech przedstawicieli, a Atlético Madryt trzech (jednego piłkarza i dwie piłkarki). Warto dodać, że w poprzednich edycjach wśród laureatów znajdowali się tacy zawodnicy, jak Davis Silva, Sergio Ramos, Cesc, Mata czy Llorente.

 

Złota Drużyna:

 

futbol draft

 

Srebrna Drużyna:

 

futbol draft

 

Brązowa Drużyna:

 

futbol draft

 

Złota Drużyna Kobiet:

 

futbol draft

 

Źródło: FutbolDraft.com

mainXX:/2014/05/pieciu-z-barcy-z-nagrodami-futbol-draft/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.