FC Barcelona vs PSG
0dn.1godz.59min.
12.15 X4.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Porażka na El Molinón; Sporting Gijón – Barça B 1:0

Sporting Gijón potrzebował wczoraj punktów przeciwko FC Barcelonie B, aby liczyć się jeszcze w walce o awans do Primera División. Na El Molinón gospodarze wygrali 1:0.

Barça B uległa wczoraj 0:1 Sportingowi Gijón w meczu wyjazdowym, a gola na wagę trzech punktów strzelił Jony. Katalończycy nie zaliczą tego meczu do udanych, co prawda w drugiej połowie zaprezentowali się trochę lepiej, ale to nie uchroniło ich przed drugą wyjazdową porażką z rzędu.

Sporting Gijón dzięki wygranej wciąż liczy się w walce o awans do Primera División. Asturyjczycy od początku zdominowali to spotkanie, a z drugiej strony odpowiedzieć starali się Adama i Dongou. Ostatecznie były piłkarz Barcelony, Carmona, wypracował gola i Jony strzelił na 1:0. Tylko dobra interwencja Masipa kilka chwil później uchroniła podopiecznych Eusebio przed stratą drugiego gola w pierwszej połowie.

Gospodarze w drugiej części gry skupili się przede wszystkim na obronie korzystnego rezultatu, a małą nadzieję w serca kibiców gości wlał Adama, który stwarzał zagrożenie pod bramką Cuéllara. Barça B utrzymywała się przy piłce, ale to gospodarze atakowali groźniej. Szczególnie Mendy, który tuż po wejściu na boisko uderzył piłką w obramowanie bramki Masipa. Okazało się jednak, że gol Jony”ego wystaczył do skompletowania trzech oczek i tym samym Katalończycy ponieśli swoją drugą wyjazdową porażkę z rzędu po tym, jak tydzień temu zwyciężyli na Miniestadi.