17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.43min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Powraca temat Aggera

Powraca temat Aggera

Kataloński klub jest ponownie zainteresowany duńskim stoperem. Jak donosi Cadena SER kilku ludzi z klubu obserwowało Aggera w Anglii i zebrało na jego temat bardzo pozytywne raporty.

Wśród cech najbardziej cenionych przez sekretariat techniczny znalazły się gra głową (Agger ma 191 cm wzrostu), dobre operowanie piłką, osobowość, doświadczenie (29 lat), a także to, że jest lewonożny.

Agger spełnia wszystkie wymagania profilu obrońcy Barcelony. Formacja ta została bardzo zaniedbana i trzeba ją koniecznie wzmocnić, zwłaszcza po tym jak po tym sezonie drużynę opuści Carles Puyol.

Kataloński klub próbował sprowadzić Daniela już latem ubiegłego roku, jednak ulubionym kandydatem Tito był Thiago Silva, a Duńczyk był tylko alternatywą. Liverpool postanowił odrzucić ofertę wartą 17 mln euro, a po przyjściu Gerardo Martino, klub postanowił nie wzmacniać tej pozycji.

Agger ma kontrakt z Liverpoolem do 2016 roku, ale w tym sezonie był zmiennikiem w drużynie Brendana Rodgersa. Zagrał w 19 meczach w Premier League, a tylko 15 z nich rozpoczynał w wyjściowej jedenastce. Jego urazy pleców i zmiany taktyczne spowodowane cofnięciem Gerrarda na pozycje defensywnego pomocnika spwodowały, że tylko Skrtel i Sahko mogli zagrać w pierwszej jedenastce.

Tak więc, nazwisko Duńczyka dołącza do innych kandydatów, jakmi są Laporte (Athletic Club) i David Luiz (Chelsea)

 

Źródło: Sport.esKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/05/powraca-temat-aggera/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.