31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
11dn.10godz.9min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Presezon Barçy zaplanowany

Presezon Barçy zaplanowany

FC Barcelona zna już większość rywali, z którymi zmierzy się podczas letnich przygotowań do nadchodzącego sezonu.

 

FC Barcelona ma już zaplanowany sezon przygotowawczy. Podopieczni Luisa Enrique rozegrają kilka spotkań towarzyskich przed rozpoczęciem sezonu.

 

Według RAC1, Duma Katalonii wybierze się do Genewy gdzie pod koniec lipca rozegra mecz z miejscową drużyną. Drugie spotkanie odbędzie się 2 sierpnia na Allianz Riviera przeciwko OGC Nicea. Możliwe, że Barça nie będzie musiała opuszczać Europy na żadne ze spotkań w presezonie.

 

Tydzień później, zawodnicy Enrique podejmą w trzecim meczu HJK Helsinki. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Olimpijskim w Helsinkach, który może pomieścić 40 000 widzów. W obydwóch klubach występował Jari Litmanen, który jest ambasadorem meczu.

 

16 sierpnia Barça zagra o Puchar Gampera. Rywal nie jest jeszcze znany, ale podczas tego spotkania FC Barcelona zaprezentuje swoje nowe nabytki przed własną publicznością.

 

23 i 24 sierpnia rozpoczną się rozgrywki ligowe. Możliwe jest, że Duma Katalonii rozegra jeszcze towarzyskie spotkanie między 9 a 16 sierpnia jednak nie są to jeszcze potwierdzone informacje.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/05/presezon-barcy-zaplanowany/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.