29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.17min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Song lub Alexis włączeni do transferu Davida Luiza

Song lub Alexis włączeni do transferu Davida Luiza

Jednym z celów transferowych FC Barcelony jest wzmocnienie środka obrony, a głównym kandydatem jest David Luiz z Chelsea Londyn. Katalończycy już w zeszłym sezonie próbowali dokonać transferu, ale angielski klub odrzucił ofertę opiewającą na 25 milionów euro.

 

FC Barcelona ponownie wraca do transferu Davida Luiza, a tym razem oferuje za niego 35 milionów euro. Kataloński klub uważa jednak, że kwota ta jest zbyt wysoka, jak na swój budżet i liczne potrzeby w drużynie. Istnieje więc opcja, że ktoś z Camp Nou pójdzie na wymianę za Brazylijczyka. Na liście typowanych umieszczono dwa nazwiska – Alex Song i Alexis Sánchez. Lista może się wydłużyć w zależności zainteresowania ze strony Chelsea Londyn.

 

Alex Song nie dostosował się do stylu FC Barcelony i w obecnym okienku transferowym na pewno opuści Camp Nou. Jego profil pasuje jednak do angielskiego zespołu. Zna on bowiem ten futbol z gry w Arsenalu Londyn. Kameruńczyk jest jedną z opcji częściowego opłacenia transferu Davida Luiza. Opcja z Alexisem też może zainteresować Mourinho, który szuka bramkostrzelnego zawodnika.

 

Inne opcje

 

FC Barcelona rozważa różne sposoby wzmocnienia środka obrony, co jest priorytetem na najbliższy rynek transferowy. Oprócz Brazylijczyka na liście są Laporte oraz Iñigo Martínez. Jednak są to dwie bardzo skomplikowane operacje, ponieważ zarówno Athletic Bilbao, jak i Real Sociedad, chcą zapłaty w postaci klauzuli. W obu przypadkach wydatek przekracza 36 milionów euro. Innym zawodnikiem, którym zainteresowani są Katalończycy, jest Miranda.

 

Jednak warto także zaznaczyć, że nie tylko FC Barcelona chce Davida Luiza. Zainteresowany jest także Bayern Monachium, który oferuje za niego 30 milionów euro.

 

Źródło: Marca.com

mainXX:/2014/05/song-lub-alexis-wlaczeni-do-transferu-davida-luiza/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.