31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
16dn.9godz.45min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Suárez: Nie ma klauzuli pozwalającej mi odejść do Barçy czy Realu

Suárez: Nie ma klauzuli pozwalającej mi odejść do Barçy czy Realu

Luis Suárez zaprzeczył dzisiaj temu, że w jego kontrakcie z Liverpoolem istnieje specjalna klauzula, pozwalająca mu na odejście do Barçy czy Realu, gdyby dostał ofertę z któregoś z tych klubów. Urugwajczyk przyznał także, że teraz skupia się przede wszystkim na Mundialu, a nie sprawach klubowych.

Klauzula pozwalająca na odejście do Barçy czy Realu: „Z tego co mi wiadomo nigdy nie podpisywałem umowy zawierającej tego typu klauzulę.”

Barcelona: „Nie wiem czy Barça potrzebuje „9”, bo ma świetnych zawodników. Ten klub dobrze wie, jakich zawodników potrzebuje, jakich piłkarzy chce trener. To nie jest moja decyzja. Teraz mam ważny kontrakt z Liverpoolem i jak każdej drużynie oddaję się całkowicie.”

Koniec cyklu Barcelony: „Każdy na świecie wie, że niemożliwe jest, że Barcelona z tymi cechami, które posiada, przestała grać tiki-takę. Bardzo miło się patrzy, gdy trenerzy już wiedzą jak grać, a za każdym razem staje się to trudniejsze.”

 

Związek z Barceloną: „Często tu bywam, bo tu mieszkają rodzice mojej partnerki. Kiedy przyjeżdżamy mamy dużo wolnego czasu, który spędzamy z rodziną. Tu jest bardzo spokojnie, moje wizyty przechodzą bez echa, co mnie bardzo cieszy.”

 

Źródło: AS.com

 

mainXX:/2014/05/suarez-nie-ma-klauzuli-pozwalajacej-mi-odejsc-do-barcy-czy-realu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.