Ter Stegen: Będę tęsknić za Borussią

Ter Stegen: Będę tęsknić za Borussią

Wczoraj FC Barcelona ogłosiła, że nowym bramkarzem pierwszej drużyny będzie Marc-André Ter Stegen. 22-letni Niemiec przychodzi do stolicy Katalonii z Borussi Mönchengladbach.

 

„Grałem 18 lat w tym klubie. To dziwne uczucie, bo teraz wiem, że będę tęsknić Borussią. Z drugiej strony, jestem oczywiście podekscytowany nową pracą”, powiedział bramkarz tuż po ogłoszeniu transferu do FC Barcelony.

 

„Muszę podziękować mojemu byłemu klubowi za to wszystko”, konytnuował. „Doświadczyłem wiele szalonych, zwłaszcza bardzo pięknych, wielu chwil. Borussia była przez wszystkie lata dla mnie ogromnym wsparciem”, dodał.

 

Z drugiej strony, dyrektor sportowy niemieckiego klubu, Max Eberl, powiedział: „Marc jest chłopakiem Gladbach. On uczynił wielkie rzeczy dla Borussii i jestem głęboko przekonany, że będzie to robić nawet w przyszłości”.

 

Marc-André Ter Stegen wypowiedział się także na Facebook”u na temat swojego transferu: „Po wspaniałym czasie w Mönchengladbach, przenoszę się teraz do FC Barcelony. Chcę zrobić coś nowego i czekam na to wyzwanie. Dziękuję bardzo za niesamowite wsparcie – Hasta Luego. Saluds, MAtS”.

 

Źródło: Borussia.de / Facebook.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB