27.05.2024, g. 20:00
Liga Arabska
Al Hazm vs Abha Club
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.53min.
14.67 X4.67 21.66 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wymiana Marquinhos – Dani Alves?

Wymiana Marquinhos – Dani Alves?

Odejdzie jeden Brazylijczyk, a przyjdzie drugi? Wszystko jest możliwe! Liczne wiadomości mówią o tym, że FC Barcelona i PSG prowadzą zaawansowane negocjacje w sprawie wymiany zawodnikami: Dani Alves za Marquinhosa.

 

Rynek transferowy dla PSG trwa zaledwie 15 dni, więc Francuzi próbują bardzo szybko zakontraktować potrzebnych im piłkarzy. Pierwszym nowym zawodnikiem był David Luiz, a teraz może być to Dani Alves. Jednak transfer gracza FC Barcelony wiąże się z oddaniem Marquinhosa.

 

Mówi się, że PSG oczekuje za swojego obrońcę 40 milionów euro, ale możliwa jest transakcja na poziomie 30 milionów euro z dołożeniem do pakietu Daniego Alvesa. Warto dodać, że francuska drużyna kupiła Marquinhosa za 30 milionów euro z AS Romy.

 

Młody Brazylijczyk zdaje sobie sprawę z sytuacji, kiedy to przybywa konkurent taki, jak David Luiz. Sam powiedział, że „Kiedy widzisz, że przychodzi ktoś taki, jak David Luiz, to zdajesz sobie sprawę, że to będzie trudne. Jestem w tutaj ramach umowy do 2018 roku. Zobaczymy co się stanie, nie wiem… W każdym razie, mój agent będzie rozmawiać z klubem o mojej przyszłości, bo kolejny sezon będzie dla mnie bardzo ważny. Jeśli Barcelona jest mną zainteresowana, to jestem szczęśliwy”.

 

Źródło: Sports.fr

mainXX:/2014/05/wymiana-marquinhos-dani-alves/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.