01.04.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Elche vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.13godz.37min.
19.00 X5.00 21.33 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wymiana Marquinhos – Dani Alves?

Wymiana Marquinhos – Dani Alves?

Odejdzie jeden Brazylijczyk, a przyjdzie drugi? Wszystko jest możliwe! Liczne wiadomości mówią o tym, że FC Barcelona i PSG prowadzą zaawansowane negocjacje w sprawie wymiany zawodnikami: Dani Alves za Marquinhosa.

 

Rynek transferowy dla PSG trwa zaledwie 15 dni, więc Francuzi próbują bardzo szybko zakontraktować potrzebnych im piłkarzy. Pierwszym nowym zawodnikiem był David Luiz, a teraz może być to Dani Alves. Jednak transfer gracza FC Barcelony wiąże się z oddaniem Marquinhosa.

 

Mówi się, że PSG oczekuje za swojego obrońcę 40 milionów euro, ale możliwa jest transakcja na poziomie 30 milionów euro z dołożeniem do pakietu Daniego Alvesa. Warto dodać, że francuska drużyna kupiła Marquinhosa za 30 milionów euro z AS Romy.

 

Młody Brazylijczyk zdaje sobie sprawę z sytuacji, kiedy to przybywa konkurent taki, jak David Luiz. Sam powiedział, że „Kiedy widzisz, że przychodzi ktoś taki, jak David Luiz, to zdajesz sobie sprawę, że to będzie trudne. Jestem w tutaj ramach umowy do 2018 roku. Zobaczymy co się stanie, nie wiem… W każdym razie, mój agent będzie rozmawiać z klubem o mojej przyszłości, bo kolejny sezon będzie dla mnie bardzo ważny. Jeśli Barcelona jest mną zainteresowana, to jestem szczęśliwy”.

 

Źródło: Sports.fr

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/05/wymiana-marquinhos-dani-alves/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.