29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.6godz.46min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Yaya Touré wyjaśnia słowa agenta

Yaya Touré wyjaśnia słowa agenta

Yaya Touré początkowo chciał stłumić wszystkie plotki dotyczące swojego odejścia z Manchesteru City, ale potem stwierdził, że oświadczenie o jego przyszłości pojawi się po Mundialu. Pomocnik może wrócić na Camp Nou.

 

Agent Yaya Touré, Dimitri Seluk, powiedział w poniedziałek wieczorem, że istnieje duże prawdopodobieństwo iż jego klient nie pozostanie na dłużej w Manchesterze City. Powodem ma być… brak kartki urodzinowej dla reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej.

 

Pomocnik postanowił zabrać głos na ten temat i dodał kilka wpisów na Twitterze. Na początek napisał: „Dzięki za wszystkie wiadomości urodzinowe. Kartka z City właśnie dotarła Pewnie gdzieś się zawieruszyła„, a potem dodał: „Żarty na bok. Proszę nie brać słów, które nie pochodzą z moich ust, na poważnie. Moje zaangażowanie oceniajcie z prespektywy gry dla Manchesteru City”.

 

Jednak kolejny wpisy pomocnika nie uspokoiły fanów angielskiej drużyny: „Wszystko, co Dimitry powiedział, jest prawdą. On mówi za mnie. Dam wywiad po Mistrzostwach Świata w celu wyjaśnienia” i dodał: „Mój agent próbuje zrobić coś ważnego w moim imieniu, ale żarty na bok. Wydaje się, że dla mnie teraz wazne jest oświadczenie w tej sprawie. Mam zamiar to uczynić”.

 

Yaya Touré był kluczowym zawodnikiem Manchesteru City w obecnym sezonie. Pomocnik zdobył 20 bramek i zaliczył 9 asyst. Jego zespół zdobył Mistrzostwo Anglii. Zawodnik z Wybrzeża Kości Słoniowej walczył nawet o nagrodę najlepszego na boiskach Premier League, ale zdobył ją Luis Suárez.

 

Źródło: Goal.com

mainXX:/2014/05/yaya-toure-wyjasnia-slowa-agenta/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.