31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
16dn.8godz.25min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zespół doradczy nie chce, by Neymar zagrał przeciwko Atlético

Zespół doradczy nie chce, by Neymar zagrał przeciwko Atlético

Gazeta „Folha de Sao Paulo” poinformowała, że zespół doradczy brazylijskiego napastnika, Neymara, powstrzymuje gracza przed pojawianiem się w Barcelonie w tygodniach poprzedzających Puchar Świata 2014 w Brazylii.

 

Według zwykle dobrze poinformowanej felietonistki, Moniki Bergamo, zespół Neymara „jest przekonany”, że napastnik nie zagra w meczu przeciwko Atlético Madryt (18 maja) z powodu urazu lewej stopy, którego doznał w kwietniu .

 

„Neymarowi zależało na zagraniu w tym spotkaniu, ale ludzie kontrolujący jego karierę przekonali go, by nie ryzykował utraty możliwości gry w Pucharze Świata. Zespół Neymara twierdzi, że piłkarz powinien być wypoczęty, nawet jeśli wrócił już do zdrowia”, powiedział Bergamo.

 

17 kwietnia Barcelona ogłosiła, że Brazylijczyk nie zagra przez miesiąc z powodu obrzęku w czwartej kości śródstopia lewej nogi spowodowanego kontuzją.

 

W teorii, czas powrotu do zdrowia Neymara pozwoli mu dołączyć do zespołu 18 maja przeciwko Atlético Madryt, ostatniego spotkania w lidze hiszpańskiej.

 

Źródło: Marca.com

mainXX:/2014/05/zespol-doradczy-nie-chce-by-neymar-zagral-przeciwko-atletico/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.