09.10.2022, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
1dn.18godz.44min.
1 X 2 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alba do dziennikarza: Urwę ci łeb!

Alba do dziennikarza: Urwę ci łeb!

Lewy obrońca FC Barcelony i reprezentacji Hiszpanii, Jordi Alba, wywołał wczoraj kontrowersję po meczu z Australią, kiedy to powiedział do dziennikarza Javiera Gómeza Matallanasa: „Urwę Ci łeb!”.

 

Jordi Costa, a następnie Sid Lowe, potwierdzili słowa dziennikarza AS”a, Javiera Gómeza Matallanasa, który mówił o tym, że Jordi Alba po meczu z Australią (3:0) powiedział do niego bez zatrzymywania się: „Następnym razem urwę ci łeb! Tak, tak, następnym razem, ostrzegam cię”.

 

Zdezorientowany Matallanas mówił zgromadzonym dziennikarzom, że nie ma pojęcia o co chodziło, gdyż w ostatnim czasie nie napisał ani jednego słowa o byłym graczu Valencii. Potwierdził te słowa Side Lowe, a Matallanas mówił o tym w hiszpańskim radiu – Onda Cero. „Nie mam pojęcia o co chodziło. Nic o nim nie pisałem”.

 

Jordi Alba przeprosił za konferencję z dziennikarzami za pomocą Twittera. W swojej wiadomości obrońca napisał: „Wróciłem już do domu. To były bardzo trudne Mistrzostwa Świata dla nas wszystkich, a tuż przed ostatnimi wydarzeniami, chciałem wyrazić mój szacunek i wdzięczność dla fanów”. Następnie wyraził skruchę za swoje zachowanie: „Chciałem przeprosić za ten moment, kiedy pojawiło się niepożądane napięcie. Przepraszam za to. Dziękuję za zrozumienie i wsparcie. Pozdrawiam”.

 

Źródło: InsideSpanishFootball.com / Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Celta Vigo

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

09/10/2022 / 21:00

FC Barcelona - Inter Mediolan

Liga Mistrzów

12/10/2022 / 21:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.