18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.10godz.48min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alba: Zmiażdżyli nas, nikt nie spowiedział się 5 goli

Alba: Zmiażdżyli nas, nikt nie spowiedział się 5 goli

Hiszpański lewy obrońca, Jordi Alba, przyznaje, że cała drużyna jest rozczarowana swoją porażką na otwierającym meczu Mistrzostw Świata. Czuje, że Hiszpanie muszą wziąć się w garść i iść do przodu.

 

W trakcie sobotniej konferencji prasowej, Alba mówił o porażce La Roja, twierdząc, że nikt nie przewidywał umożliwienia zdobyciu 5 bramek w kontrataku. „Zmiażdżyli nas. Pozwoliliśmy strzelić 5 goli w kontrataku, czego nikt się nie spodziewał. W pierwszej połowie to my byliśmy lepszym zespołem, w drugiej straciliśmy tę pozycję”.

 

„Jesteśmy tymi, którzy wygrają lub przegrają, musimy być silniejsi niż kiedykolwiek wcześniej i myśleć, co zrobić, by dostać się do kolejnej rundy”.

 

Alba zdementował również plotki na temat kondycji zespołu. „Z nami wszystko dobrze, jesteśmy w formie, nie ma usprawiedliwienia. To, co się zdarzyło to był wypadek, przepuściliśmy wiele goli, musimy pracować intensywniej”. 

Obrońca podkreślił, że różnice temperatur pomiędzy miejscem, gdzie trenowali, a gdzie rozegrali mecz piłkarze nie miało wpływu na grę. „Drużyna daje sobie radę, zimno i upał nie spowodowały naszej przegranej i nie powinno się o tym dyskutować jako o głównym czynniku porażki”.

 

W środę Hiszpania zmierzy się z utalentowaną reprezentacją Chile.

 

Źródło: InsideSpanishFootball.com

mainXX:/2014/06/alba-zmiazdzyli-nas-nikt-nie-spowiedzial-sie-5-goli/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.