18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.9godz.58min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Benaiges: Cesc pasuje do koncepcji Luisa Enrique

Benaiges: Cesc pasuje do koncepcji Luisa Enrique

Były trener młodzieżowej drużyny Barçy, Albert Benaiges, uważa, że niektórzy piłkarze katalońskiego klubu pod wodzą Gerardo Martino nie zaprezentowali się najlepiej, ale błędem byłoby pozbycie się ich latem.

 

Dotyczyło to między innymi Cesca Fàbregasa. „Z Luisem Enrique na ławce Barça wróci do bycia drużyną, którą wszyscy dobrze pamiętamy i Cesc pasuje do tego zespołu idealnie. Potrafi stworzyć okazje bramkowe, a także sam trafia do siatki”, powiedział Benaiges.

 

Były szkoleniowiec młodzieżowej sekcji FC Barcelony dodał również, iż spora wina za słabe występy piłkarzy, także Cesca, spada na Tatę Martino. „Nie przygotował go odpowiednio i to nie pozwalało mu świecić pełnym blaskiem. Moim zdaniem już zdążył udowodnić, że jest bardzo wartościowym graczem. Zarówno tutaj, jak i w Anglii”.

 

Barça zastanawia się nad sprzedażą Cesca ze względów finansowych. „Nie wiem dużo na temat klubowego budżetu, jednakże Cesc może być kluczową postacią w planach Luisa Enrique ze względu na swój styl gry, który idealnie pasuje do tej drużyny. Metody Taty nie były najlepsze i nie pokazały wszystkich zalet Cesca”, zakończył.

 

Źródło: Marca.com

mainXX:/2014/06/benaiges-cesc-pasuje-do-koncepcji-luisa-enrique/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.