03.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Atletico Madryt
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.18min.
11.85 X3.60 23.80 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bravo: Byliśmy lepsi od Brazylii

Bravo: Byliśmy lepsi od Brazylii

Chilijski bramkarz, Claudio Bravo, nie był w stanie powstrzymać Brazylii, która w sobotnie popołudnie wygrała dzięki rzutom karnym. Mimo to, nowy piłkarz FC Barcelony stwierdził, że jego drużyna powinna być dumna z tego, co udało jej się osiągnąć.

 

W wywiadzie po meczu Bravo ocenił mecz i przyznał, że jego zespół ma przed sobą świetlaną przyszłość.

 

„Tysiące rzeczy przechodziły mi przez myśl, lecz uważam, że możemy być dumni z tego, co dziś zrobiliśmy. Zawsze staramy się wygrać i gdy doszło do karnych wiedzieliśmy, że nie tak miało być. Odchodzimy jednak dumni i z wysoko uniesionymi głowami”.

 

„W tym Mundialu chcieliśmy pokazać, że jesteśmy świetną reprezentacją. Graliśmy z najlepszymi drużynami w turnieju: Hiszpanią, Holandią, Brazylią… i nie byliśmy gorsi od żadnej z nich”.

 

„Czujemy się bezradni, ponieważ mieliśmy wyraźne szanse. Powiedzieliśmy, że możemy wygrać ten mecz, wierzyliśmy w to i pokazaliśmy, że mieliśmy rację”.

 

Bravo podziękował kolegom za to, iż mimo kontuzji dawali z siebie wszystko i zespół wciąż pozostawał lepszy od Brazylii.

 

„Nie wiem, czy nasza porażka była niesprawiedliwa, ale fizycznie byliśmy lepsi od Brazylii. Chcę podziękować za wysiłek moim kolegom z drużyny pomimo wielu kontuzji i problemów zdrowotnych, o których nie informowaliśmy. Chcieliśmy pokazać, że mamy świetny zespół, kochamy nasze koszulki i zamierzamy walczyć za każdym razem, gdy mamy je na sobie”.

 

Źródło: InsideSpanishFootball.com

mainXX:/2014/06/bravo-bylismy-lepsi-od-brazylii/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.