31.12.2022, g. 01:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Espanyol
Do meczu pozostało:
23dn.4godz.51min.
11.22 X6.60 211.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bravo: Byliśmy lepsi od Brazylii

Bravo: Byliśmy lepsi od Brazylii

Chilijski bramkarz, Claudio Bravo, nie był w stanie powstrzymać Brazylii, która w sobotnie popołudnie wygrała dzięki rzutom karnym. Mimo to, nowy piłkarz FC Barcelony stwierdził, że jego drużyna powinna być dumna z tego, co udało jej się osiągnąć.

 

W wywiadzie po meczu Bravo ocenił mecz i przyznał, że jego zespół ma przed sobą świetlaną przyszłość.

 

„Tysiące rzeczy przechodziły mi przez myśl, lecz uważam, że możemy być dumni z tego, co dziś zrobiliśmy. Zawsze staramy się wygrać i gdy doszło do karnych wiedzieliśmy, że nie tak miało być. Odchodzimy jednak dumni i z wysoko uniesionymi głowami”.

 

„W tym Mundialu chcieliśmy pokazać, że jesteśmy świetną reprezentacją. Graliśmy z najlepszymi drużynami w turnieju: Hiszpanią, Holandią, Brazylią… i nie byliśmy gorsi od żadnej z nich”.

 

„Czujemy się bezradni, ponieważ mieliśmy wyraźne szanse. Powiedzieliśmy, że możemy wygrać ten mecz, wierzyliśmy w to i pokazaliśmy, że mieliśmy rację”.

 

Bravo podziękował kolegom za to, iż mimo kontuzji dawali z siebie wszystko i zespół wciąż pozostawał lepszy od Brazylii.

 

„Nie wiem, czy nasza porażka była niesprawiedliwa, ale fizycznie byliśmy lepsi od Brazylii. Chcę podziękować za wysiłek moim kolegom z drużyny pomimo wielu kontuzji i problemów zdrowotnych, o których nie informowaliśmy. Chcieliśmy pokazać, że mamy świetny zespół, kochamy nasze koszulki i zamierzamy walczyć za każdym razem, gdy mamy je na sobie”.

 

Źródło: InsideSpanishFootball.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.