23.09.2023, g. 18:30
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
1dn.22godz.43min.
11.33 X5.00 27.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bravo: Gra w Barçy w moim wieku byłaby ważnym krokiem

Bravo: Gra w Barçy w moim wieku byłaby ważnym krokiem

Bramkarz Realu Sociedad, Claudio Bravo, skomentował doniesienia o jego umowie z FC Barceloną. „Gra w Barçy w moim wieku byłaby ważnym krokiem”, stwierdził.

 

W wywiadzie dla Lacuarta.com powiedział, że nawet jeśli bardzo podoba mu się perspektywa dołączenia do Barçy, pozostaje skupiony na Pucharze Świata. „Gra w Barçy w moim wieku byłaby ważnym krokiem”, powiedział.

 

Bravo dodał też, że jeśli dołączy do drużyny, będzie rywalizował z drugim nowym bramkarzem, Ter Stegenem, o miejsce w wyjściowym składzie. „Jeśli dołączę do zespołu, dam z siebie wszystko, co robię przez całą moją karierę. Nigdy nie zapomnę też, że zazwyczaj zaczynałem na ławce, a w pierwszym składzie grałem tylko okazjonalnie”, wyznał.

 

Bravo oznajmił też, jaki jest jego cel tego lata związany z Pucharem Świata wraz z kadrą Chile: „Jedziemy do Brazylii z zamiarem zostania mistrzami”.

 

Bravo rzekomo zgodził się na warunki Barcelony i obie strony są obecnie na etapie negocjacji szczegółów transferu.

 

Źródło: InsideSpanishFootball.com

mainXX:/2014/06/bravo-gra-w-barcy-w-moim-wieku-bylaby-waznym-krokiem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.