27.05.2024, g. 20:00
Liga Arabska
Al Hazm vs Abha Club
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.55min.
14.67 X4.67 21.66 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cesc w City, Kun w Barçy

Cesc w City, Kun w Barçy

Coraz więcej źródeł podaje informację, że Cesc Fàbregas opuści FC Barcelonę podczas letniego okienka transferowego. Wszystko wskazuje na to, że wróci do Anglii.

 

Cesc Fàbregas może opuścić FC Barcelonę na rzecz Manchesteru City. Transfer będzie oznaczał powrót katalońskiego pomocnika do Premier League, gdzie grał wcześniej w Arsenalu Londyn.

 

Transfer Cesca, którego cena nie jest jeszcze znana, prawdopodobnie zostanie ogłoszony po Mistrzostwach Świata. Pieniądze ze sprzedaży pomocnika otworzą nowe możliwości dla Luisa Enrique i jego nowego zespołu. Mogą one zostać zainwestowane w kupno piłkarzy, którzy będą tworzyć nowy projekt.

 

Inną kwestią transferu może być włączenie piłkarza Manchesteru City w część kwoty. Mowa tutaj o Sergio Agüero, który jest przyjacielem i kompanem z reprezentacji Argentyny Leo Messiego i Javiera Mascherano.

 

Warto jednak dodać, że możliwość pierwokupu Cesca ma Arsenal Londyn. Arsène Wenger, który niedawno rozmawiał z Darrenem Deinem (reprezentant pomocnika), jest zainteresowany powrotem zawodnika do stolicy Anglii. Wydaje się jednak, że potęga ekonomiczna Manchesteru City spowoduje, że Katalończyk wyląduje na Etihad Stadium.

 

Źródło: Am14.net

mainXX:/2014/06/cesc-w-city-kun-w-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.