17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.54min.
12.80 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Debiut podczas Trofeo Colombino?

Debiut podczas Trofeo Colombino?

FC Barcelona otrzymała propozycję od Recreativo Huelva rozegrania meczu towarzyskiego o Trofeo Colombino. Będzie to 50. edycja tego turnieju i zbiega się ze 125. rocznicą urodzin klubu z Andaluzji.

 

Być może podopieczni Luisa Enrique swój pierwszy mecz presezonu rozegrają w sobotę 19 lipca o Trofeo Colombino. W tym roku przypada 50. edycja turnieju oraz 125. urodziny obchodził będzie klub Recreativo Huelva. Ma zostać przywrócona stara forma turnieju, a więc zostaną zaproszone cztery drużyny, które rozegrają półfinały i finał.

 

Na razie FC Barcelona potwierdziła spotkanie presezonu, które ma się odbyć 9 sierpnia przeciwko HJK Helsinki w stolicy Finlandii. Prawie pewny jest także pojedynek przeciwko Nice 2 sierpnia. Katalończycy rozegrają również spotkanie towarzyskie w Genewie, a 16 sierpnia ma się odbyć Puchar Gampera. Blaugrana wraca do treningów 14 lipca, a La Liga rusza 23-24 sierpnia. Jeśli potwierdzą się te informacje, to tacy gracze jak Ter Stegen, Rafinha i Deulofeu będą mogli zadebiutować już 19 lipca.

 

Źródło: MundoDeportivo.comKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/06/debiut-podczas-trofeo-colombino/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.