03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.7godz.26min.
12.80 X3.50 22.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ekstremistyczna grupa gratuluje Messiemu wygranej z Iranem

Ekstremistyczna grupa gratuluje Messiemu wygranej z Iranem

Reprezentacja Argentyny wygrała 1-0 z Iranem po bramce Leo Messiego w doliczanym czasie spotkania. Gra napastnika FC Barcelony spotkała się z pochwałami z całego świata, ale jedna z nich była bardzo zaskakująca…

 

Ekstremistyczna grupa ISIS (Estado Islámico de Irak y Siria) wysłała gratulacje w kierunku Leo Messiego za wygraną z Iranem. Według Ishaana Tharoora z Washington Post, grupa terrorystyczna Al-Kaidy wzywała napasnika do „przyłączenia się do dżihadu”.

 

„Dlaczego bojownicy są tak podekscytowani zwycięstwem Messiego nad odważnymi przegranymi? Cóż… To chyba żart”, można przeczytać w artykule. „Są jednak powody ich niechęci: Iran (szyicki stan teokratyczny) jest głęboko sprzeczny z ISIS (purytańscy bojownicy formy Sunnismu). Teheran zwiększył swoje poparcie dla rządu w Bagdadzie, który obecnie zdominowany jest przez szyickich polityków pomagających w mobilizacji i treningach szyickich milicji przeciwko ISIS”, czytamy dalej.

 

„Leo Messi, który gra w FC Barcelonie w Hiszpanii, prawdopodobnie nie ma pojęcia w co został wciągnięty”, pisze Ishaan Tharoor. Chociaż tweet skierowany do Leo Messiego był sarkastyczny i może być traktowany jako żart, to pokazuje, jak daleko idą Mistrzostwa Świata w Brazylii i jak znany jest argentyński napastnik.

 

Źródło: InsideSpanishFootbal.com

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/06/ekstremistyczna-grupa-gratuluje-messiemu-wygranej-z-iranem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.