10.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Girona FC
Do meczu pozostało:
2dn.17godz.40min.
11.53 X5.00 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gabri: Suárez zawsze chciał grać w Barçy

Gabri: Suárez zawsze chciał grać w Barçy

Były zawodnik FC Barcelony i przyjaciel Luisa Suáreza, Gabri, przyznał w programie Esport en Xarxa w La Xarxa, że Suárez zawsze chciał grać w koszulce Blaugrany i jest to jedno z jego marzeń.

 

„Luis Suárez zawsze chciał grać w Barçy, chciał bronić barw Barçy. Jest on zawodnikiem, który zawsze miał w głowie myśl, żeby któregoś dnia pojawić się tutaj i to właśnie mi się podobało. Myślę, że Barça go zakontraktuje. On się szybko adaptuje, co dobrze wpływa na jego grę i stosunki wewnętrzne w klubie, dodatkowo rodzina jego żony mieszka w Barcelonie”, powiedział.

Dodatkowo, były piłkarz, który grał z Suárezem w Ajaxie Amsterdam, stwierdził: „On posiada piłkarską dojrzałość. Jest zawodnikiem z charakterem i osobowością. Jeśli przejdzie do Barçy, to będzie w stanie znieść presję gry, która pojawia się podczas występów w takim klubie”.

„Luis Suárez jest stworzony do strzelania goli. Potrzebuje bardzo niewiele by zdobyć bramkę. Jego pozycją jest 9, ale zdarza się też, że gra na bokach. Dobrze gra głową, jest szybki, jest wszechstronny i w aktualnie w dobrej formie”, powiedział Gabri.

Na zakończenie, Gabri mówił o swoich relacjach osobistych z Suárezem: „Zaprzyjaźniliśmy się w Ajaxie. Teraz jesteśmy naprawdę dobrymi przyjaciółmi, mówimy tym samym językiem.  Pomogłem mu się zaadaptować, nasze żony też się dogadują i staramy się utrzymywać tę znajomość”.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/06/gabri-suarez-zawsze-chcial-grac-w-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.