Gonzalvo: Xavi nie został wystarczająco doceniony

Gonzalvo: Xavi nie został wystarczająco doceniony

Josep Maria Gonzalvo – były trener Xaviego z czasów jego występów w Juvenil i Barçy B wypowiedział się w RAC1 na temat odejścia zawodnika z katalońskiego klubu.

Odejście Xaviego z Barçy: To wszystko powinno odbyć się inaczej. To nie jest dobre zakończenie. Xavi nie został wystarczająco doceniony. On może grać dalej, bo wciąż ma wiele do powiedzenia na boisku.

 

Pochwały: Mówimy o najlepszym zawodniku w historii hiszpańskiego futbolu. On powinien dostać najwyższe zasługi za wiele dobrych meczów.

 

Przyszłość w Barçy: Wierzę, że on jest w stanie trenować Barcelonę. To zawodnik, z którym najłatwiej mi się trenowało. On zawsze pomagał mi w rozwiązywaniu pewnych kwestii. Bardzo chciałbym, aby Barça nadal go cieszyła.

 

Słowa Luisa Enrique: Jestem zaskoczony, że Luis Enrique nie próbował zatrzymać Xaviego. Podczas swojej prezentacji powinien wypowiedzieć się na ten temat.

 

Zarządzanie klubem: Znalezienie zastępcy Xaviego jest praktycznie niemożliwe. Barça była w błędzie, wierząc, że znajdzie jego zmiennika. Thiago powinien zostać w Barçy. To on był jego naturalnym zastępcą.

 

Źródło: Weloba.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB