29.09.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Sevilla
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.21min.
11.36 X4.75 28.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gonzalvo: Xavi nie został wystarczająco doceniony

Gonzalvo: Xavi nie został wystarczająco doceniony

Josep Maria Gonzalvo – były trener Xaviego z czasów jego występów w Juvenil i Barçy B wypowiedział się w RAC1 na temat odejścia zawodnika z katalońskiego klubu.

Odejście Xaviego z Barçy: To wszystko powinno odbyć się inaczej. To nie jest dobre zakończenie. Xavi nie został wystarczająco doceniony. On może grać dalej, bo wciąż ma wiele do powiedzenia na boisku.

 

Pochwały: Mówimy o najlepszym zawodniku w historii hiszpańskiego futbolu. On powinien dostać najwyższe zasługi za wiele dobrych meczów.

 

Przyszłość w Barçy: Wierzę, że on jest w stanie trenować Barcelonę. To zawodnik, z którym najłatwiej mi się trenowało. On zawsze pomagał mi w rozwiązywaniu pewnych kwestii. Bardzo chciałbym, aby Barça nadal go cieszyła.

 

Słowa Luisa Enrique: Jestem zaskoczony, że Luis Enrique nie próbował zatrzymać Xaviego. Podczas swojej prezentacji powinien wypowiedzieć się na ten temat.

 

Zarządzanie klubem: Znalezienie zastępcy Xaviego jest praktycznie niemożliwe. Barça była w błędzie, wierząc, że znajdzie jego zmiennika. Thiago powinien zostać w Barçy. To on był jego naturalnym zastępcą.

 

Źródło: Weloba.cat

mainXX:/2014/06/gonzalvo-xavi-nie-zostal-wystarczajaco-doceniony/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.