04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.17godz.12min.
13.75 X3.75 21.9 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Griezmann: Barça podpisała umowę z wielkim bramkarzem

Griezmann: Barça podpisała umowę z wielkim bramkarzem

Antoine Griezmann był w euforii, ponieważ Francja awansowała do 1/8 finału Mistrzostw Świata. Tym samym nie powtórzyła się historia sprzed czterech lat z RPA, kiedy to w reprezentacji panował bunt i chaos, co sprawiło, że zespół przegrał dwa spotkania i odpadł już po pierwszej fazie rozgrywek.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów, z tego jak gramy na Mundialu, w dobrej atmosferze, która panuje w naszej reprezentacji”, przyznał zawodnik, który w dalszej części wywiadu odpowiedział na pytania dotyczące jego przyjaciela – Claudio Bravo.

Czy wiesz, że Claudio Bravo podpisał kontrakt z Barçą?

Tak, oczywiście. To mój przyjaciel, jesteśmy w stałym kontakcie i poinformował mnie smsem o rozwoju spraw. Jestem szczęśliwy, bo to świetna osoba i zasługuje na wszystko co najlepsze.

Mówisz tak, jakbyś był jego reprezentantem…

Posłuchaj, Barça podpisała umowę z wielkim bramkarzem Bravo, naprawdę. To jest bramkarz kompletny, który będzie idealnie pasował do Barçy.

 

W takim razie jak zdefiniujesz Bravo jako bramkarza?

 

On bardzo dobrze gra nogami. Śmieję się z tych, którzy mówią inaczej. On jest bardzo odważny, nie boi się wychodzić. Stara się pokrywać dużą część bramki i przede wszystkim zabezpiecza obszar przy słupkach. Ponadto jak pokazał w spotkaniach z Hiszpanią i Holandią, bardzo dobrze radzi sobie z wysokimi piłkami.

 

A jaką ma wadę?

 

Jeśli ją ma, to Ci nie powiem (śmiech)

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2014/06/griezmann-barca-podpisala-umowe-z-wielkim-bramkarzem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.