18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage blank vs Besiktas
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.36min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Iniesta: Nie potrafiliśmy zareagować

Iniesta: Nie potrafiliśmy zareagować

Andrés Iniesta wypowiedział się wczoraj po przegranym 1:5 spotkaniu z Holandią na temat blamażu swojej reprezentacji w pierwszym meczu grupowym Mundialu.

 

„Nie można wiele powiedzieć o takim rezultacie”, powiedział Iniesta dla SpanishTV. „Musimy przeanalizować to, co się stało i iść dalej. Trzeba wygrać kolejne dwa mecze”.

 

Pomocnik przyznał, że Hiszpanie nie potrafili odpowiednio zareagować na stracone gole. „Zawsze łatwiej się gra, gdy masz dobry rezultat. Sprawy się skomplikowały, gdy nasi rywale wyszli na prowadzenie, a my nie potrafiliśmy dobrze zareagować”, dodał.

 

„Teraz musimy się skoncentrować na Chile. Nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw, ale Mistrzostwa Świata mają to do siebie. Musimy myśleć o zwycięstwie w następnych dwóch pojedynkach, jeśli nie chcemy zostać wyeliminowani. Nie gramy po to, żeby nas chwalili, ale dlatego, że taka jest nasza praca. Dziś [rozmowa przeprowadzona była wczoraj – przyp. red.] jej nie wykonaliśmy. To trudny moment dla nas, ale zostały nam jeszcze dwa mecze. Jeszcze nic nie jest stracone”, zakończył Iniesta.

 

Źródło: InsideSpanishFootball.com

mainXX:/2014/06/iniesta-nie-potrafilismy-zareagowac/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.