29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.6godz.15min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Juventus wyklucza wymianę Alexis-Vidal

Juventus wyklucza wymianę Alexis-Vidal

Opcja z zakontraktowaniem Arturo Vidala tego lata stała się popularna wśród wielkich klubów Europejskich, wśród których znajdują się Real Madryt i FC Barcelona.

 

Według informacji, jakie podaje Sport Mediaset Italia, trener Juventusu, Antonio Conte, wyraził się jasno na temat tego, że nie ma zamiaru sprzedawać Chilijczyka. Pomimo, że sprzedaż zawodnika byłaby najprostszym sposobem na zdobycie gotówki, włoski trener nie zgodził się na oddanie Vidala, po tym, jak odbył rozmowę z zarządem ‘Starej Damy’.

Po podjęciu tej decyzji, Conte wykluczył jakąkolwiek możliwość na wykonanie z Barçą wymiany na Alexisa Sáncheza, zawodnika który pasował by do jego drużyny, tak jak mówił w ostatnich tygodniach. Plotki na temat tej wymiany krążyły we włoskiej prasie od tygodni, jednak, po tym co powiedział Conte, straciły one swoją podstawę.

Brak opcji sprzedania do Juventusu oraz odrzucenie przez Barçę kilku ofert za Chilijczyka, może oznaczać, że napastnik pozostanie na Camp Nou na przyszły sezon, chyba że nagle pojawi się bardzo interesująca oferta.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2014/06/juventus-wyklucza-wymiane-alexis-vidal/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.