29.09.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Sevilla
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.30min.
11.36 X4.75 28.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi: Dążymy do osiągnięcia naszego wspólnego marzenia

Messi: Dążymy do osiągnięcia naszego wspólnego marzenia

Leo Messi świętował swoje 27. urodziny (obchodzone wczoraj) w najlepszy możliwy sposób. W meczu z Nigerią strzelił dwa gole, które dały Argentynie pierwsze miejsca w grupie.

 

Po wygranym meczu, napastnik FC Barcelony odpowiedział na kilka pytań i powiedział, że „piękne” jest to, co przeżywają. „Piękne jest to co wszyscy teraz przeżywamy. Ale możemy sprawić sobie jeszcze więcej radości. Cały czas dążymy do osiągnięcia rzeczy, o której wszyscy marzymy”.

O meczu: „Znaleźliśmy wolne miejsca i stworzyliśmy sobie więcej okazji. Dobra strona jest taka, że graliśmy dużo lepiej. Graliśmy przeciwko drużynie, która ma dobrych zawodników i możliwości. W tym meczu widać było dobrą Argentynę, ale my chcemy znacznie więcej”.

Poprawki w defensywie: „My napastnicy nie mogliśmy znaleźć we wcześniejszych meczach wolnych miejsc, ale teraz się to udało i dzięki temu mieliśmy więcej okazji. Teraz tylko musimy popracować na obroną, by nie tracić goli”.

Dziwny Mundial: „Te Mistrzostwa wydają się dziwne, czasem zdarzy się wynik, którego się nie spodziewasz. Ale dla nas najważniejsze jest by iść naszą drogą”.

 

Źródło: As.com

mainXX:/2014/06/messi-dazymy-do-osiagniecia-naszego-wspolnego-marzenia/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.