Messi: Dążymy do osiągnięcia naszego wspólnego marzenia

Messi: Dążymy do osiągnięcia naszego wspólnego marzenia

Leo Messi świętował swoje 27. urodziny (obchodzone wczoraj) w najlepszy możliwy sposób. W meczu z Nigerią strzelił dwa gole, które dały Argentynie pierwsze miejsca w grupie.

 

Po wygranym meczu, napastnik FC Barcelony odpowiedział na kilka pytań i powiedział, że „piękne” jest to, co przeżywają. „Piękne jest to co wszyscy teraz przeżywamy. Ale możemy sprawić sobie jeszcze więcej radości. Cały czas dążymy do osiągnięcia rzeczy, o której wszyscy marzymy”.

O meczu: „Znaleźliśmy wolne miejsca i stworzyliśmy sobie więcej okazji. Dobra strona jest taka, że graliśmy dużo lepiej. Graliśmy przeciwko drużynie, która ma dobrych zawodników i możliwości. W tym meczu widać było dobrą Argentynę, ale my chcemy znacznie więcej”.

Poprawki w defensywie: „My napastnicy nie mogliśmy znaleźć we wcześniejszych meczach wolnych miejsc, ale teraz się to udało i dzięki temu mieliśmy więcej okazji. Teraz tylko musimy popracować na obroną, by nie tracić goli”.

Dziwny Mundial: „Te Mistrzostwa wydają się dziwne, czasem zdarzy się wynik, którego się nie spodziewasz. Ale dla nas najważniejsze jest by iść naszą drogą”.

 

Źródło: As.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB