04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.0min.
13.75 X3.75 21.9 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Neymar: Messi jest w 100% ze mną

Neymar: Messi jest w 100% ze mną

Neymar w wywiadzie dla czasopisma Red Bulletin opowiedział o kontakcie i zżyciu z Messim po całym sezonie wspólnej gry, odczuciach po pierwszym roku w Barçy oraz o marzeniu zdobycia tytułu podczas Pucharu Świata.

 

Messi

 

„Messi zaskoczył mnie we wszystkich aspektach. Przed przyjazdem tutaj słyszałem o nim złe rzeczy – że był nieśmiały i z nikim nie rozmawiał. Teraz widzę, że jest zupełnie inaczej. Poza byciem geniuszem, jest też w 100% ze mną podczas gry. I to nie tylko ze mną, także z innymi. Jest dobrym człowiekiem. Nie mogę powiedzieć o nim nic złego”.

 

Pierwszy sezon w Barçy

 

„To nie był doskonały, ale nie był to też zły sezon. Mieszkam za granicą pierwszy raz, brakuje mi moich przyjaciół i rodziny. Kiedy sezon się zaczął, przeżyłem trudne chwile, jednak zmienił on moją osobowość i nauczyłem się profesjonalizmu”.

 

„Poznałem po trochu każdego gracza. Niektórzy są dobrzy na murawie, inni podczas sesji treningowych… Staram się uczyć od każdego z nich”.

 

Puchar Świata

 

„Nie czuję presji. Wszyscy twierdzą, że wygrana to niesamowite szczęście. Chcę je poczuć. Chcę krzyczeć: Jestem mistrzem! Prasa śledzi moje życie odkąd skończyłem 13 lat, jestem przyzwyczajony do odczuwania presji”.

 

Źródło: Weloba.com

mainXX:/2014/06/neymar-messi-jest-w-100-ze-mna/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.