28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.33min.
12.90 X3.60 22.25 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

OFICJALNIE: Cesc w Chelsea Londyn!

OFICJALNIE: Cesc w Chelsea Londyn!

FC Barcelona i Chelsea Londyn doszli do porozumienia w sprawie transferu pomocnika Cessca Fàbregasa. Kataloński pomocnik odchodzi z Camp Nou po trzech latach.

 

FC Barcelona chce publicznie podziękować Cescowi za profesjonalizm i poświęcenie dla klubu w jego ostatnich latach na Camp Nou, który zawsze będzie jego domem. Klub wyraża również najlepsze życzenia na przyszłość.

 

151 meczów

 

Cesc Fàbregas opuszcza FC Barcelonę po trzech latach, kiedy to wrócił na Camp Nou z Arsenalu Londyn. Pomocnik strzelił 42 bramki w 151 spotkaniach. Zdobył w tym czasie sześć trofeów. W Chelsea także będzie nosił koszulkę z „4”. 

 

Cesc: Mam niedokończone sprawy w Premier League

 

Cesc wystosował list otwarty do kibiców, w którym zaznaczył: „Po pierwsze chciałbym podziękować wszystkim w FC Barcelonie, gdzie cieszyłem się trzema wspaniałymi latami. To był mój klub z dzieciństwa i zawsze będę dumny i zaszczycony, że miałem okazję zagrać dla tak wielkiego zespołu”.

 

„Czuję, że mam niedokończone sprawy w Premier League, a teraz jest odpowiedni czas, aby powrócić”, dodał pomocnik. „Przejrzałem wszystkie inne oferty bardzo starannie i mocno wierzę, że Chelsea jest najlepszym wyborem. Pasują do moich ambicji piłkarskich z powodu ich głodu i pragnienia, aby zdobywać trofea. Mają niesamowitych zawodników i niesamowitego trenera. Jestem w pełni zobowiązany dla tego zespołu i nie mogę się doczekać, aby zacząć grać”, zakończył.

 

Źródło: FCBarcelona.cat / ChelseaFC.com

mainXX:/2014/06/oficjalnie-cesc-w-chelsea-londyn/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.