18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.10godz.47min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ośmiu z Barçy wraca z Mundialu

Ośmiu z Barçy wraca z Mundialu

Mistrzostwa Świata dla niektórych reprezentacji już się skończyły. Wśród tego grona znajdziemy ośmiu piłkarzy FC Barcelony, którzy wrócą teraz do swoich domów i udadzą się na wakacje po ciężkim i długim sezonie.

 

Gerad Piqué: Wyszedł w podstawowym składzie na spotkanie z Holandią, ale potem już nie znalazł uznania w oczach Del Bosque. Nie zagrał z Chile, a z Australią był niezdolny do gry z powodu urazu.

 

Jordi Alba: Rozegrał trzy spotkania w pełnym wymiarze czasowym.

 

Sergio Busquets: Wyszedł w podstawowym składzie w dwóch pierwszych spotkaniach, z Holandią i Chile. Nie zagrał z Australią. 91,2% jego podań dotarła do celu, a lepszy był tylko Xavi (93,6%).

 

Xavi Hernández: Zagrał tylko w meczu z Holandią. W spotkaniu z Chile zasiadł na ławce rezerwowych, a z Australią nie grał z powodu urazu.

 

Andrés Iniesta: W spotkaniu z Australią zagrał po raz setny dla reprezentacji Hiszpanii i zaliczył asystę przy golu Torresa. Podobnie jak Alba, grał w trzech meczach po 90 minut.

 

Pedro Rodríguez: W spotkaniu z Holandią wszedł na boisko na pół godziny gry. Znalazł się w wyjściowym składzie na Chile, ale został zmieniony w 76. minucie przez Cazorlę. Nie zagrał z Australią.

 

Alex Song: Zagrał 119 minut w pierwszych dwóch spotkaniach grupowych z Meksykiem i Chorwacją. W tym drugim otrzymał czerwoną kartkę i nie zagrał z Brazylią.

 

Ivan Rakitić: Chorwacki pomocnik trafił do FC Barcelony po pierwszym spotkaniu z Brazylią, gdzie zagrał 90 minut. W meczach z Kamerunem i Meksykiem także grał pełen wymiar czasowy. W ostatnim starciu zaliczył asystę przy honorowej bramce.

 

Alexis, Messi, Mascherano, Neymar Jr i Dani Alves: Zagrają w 1/8 finału Mistrzostw Świata.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2014/06/osmiu-z-barcy-wraca-z-mundialu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.