17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.57min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pedro: Musimy spróbować i powrócić na szczyt

Pedro: Musimy spróbować i powrócić na szczyt

Reprezentacja Hiszpanii z całą pewnością nie może zaliczyć Mistrzostw Świata rozgrywanych na gorących terenach w Brazylii do udanych. Obrońcy tytułu Mistrza Świata sprzed czterech lat ponieśli dwie porażki. Dotychczasowy bilans jest bardzo niepokojący. Tylko jedna zdobyta bramka, siedem straconych. Pedro Rodríguez, napastnik FC Barcelona udzielił krótkiej wypowiedzi po porażce z Chile.

 

Hiszpański skrzydłowy, Pedro, ubolewał po przegranym wczoraj meczu na Mistrzostwach Świata z Chile 0:2. Gwiazda Barcelony podkreśla, że La Roja musi przezwyciężyć rozczarowanie w ich ostatnim spotkaniu przeciwko Australii oraz udowodnić coś fanom. Po meczu w wywiadzie dla FIFA.com. Pedro rozmawiał o najbliższej przyszłości oraz tym, że należy skupić się nad powrotem Hiszpanii tam, gdzie jej miejsce. „Musimy się podnieść. Będzie to trudne, ale patrzymy w przyszłość, musimy być optymistami i starać się powrócić tam, gdzie byliśmy z Hiszpanią na topie”.

 

Pedro dodał również, że będą chcieć zakończyć rozgrywki dobrym wynikiem przeciwko Australii. Postarają się wnieść nadzieję dla fanów. „Mieliśmy kilka trudnych dni przed sobą, ale postaramy się iść przed siebie i spróbować zakończyć to w najlepszy możliwy sposób. Dla siebie, fanów, którzy tutaj są z nami i dla wszystkich, którzy śledzą nas w domu. Musimy pokazać dumę jaką mamy w sobie, nawet jeśli to nie będzie odzwierciedlać wszystkiego „.

 

Źródło: InsideSpanishFootball.comKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2014/06/pedro-musimy-sprobowac-i-powrocic-na-szczyt/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.