29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.55min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pedro: Piqué i Cesc rozmawiali i wszystko jest już naprostowane

Pedro: Piqué i Cesc rozmawiali i wszystko jest już naprostowane

Pedro Rodríguez udzielił wywiadu, w którym mówił między innymi o Cesku, Mundialu i swojej przyszłości w FC Barcelonie.

 

Stan fizyczny: „Grając w ważnych meczach, człowiek się męczy. Ale drużyna ma się dobrze, wszyscy intensywnie pracują. Mamy dobre przeczucia. W meczu z Boliwią też psychicznie i fizycznie czuliśmy się dobrze, ale zabrakło zawodników. Jednakże pokażemy się z jak najlepszej strony”.

Cesc: „Zawsze oddany drużynie, jeśli odejdzie, to będzie to wielka szkoda. Nie rozmawiałem z nim o tym, jestem skupiony na Mundialu. Według mnie jest on świetny na środek boiska, jest wszechstronny. Jeśli odejdzie, to będzie to wielka strata dla Barçy”.

Krytyka Cesca na Camp Nou: „Ludzie czasem mają prawo do oceniania zawodników, ale dla mnie nie jest to zrozumiałe, on zawsze daje z siebie wszystko i miał naprawdę dobry sezon. Widać to po jego statystykach. Nie byliśmy zwycięzcami w tym sezonie, nie zdobyliśmy trofeów, ale nie rozumiem, czemu cała krytyka spada na jednego zawodnika. On jest profesjonalistą, zawsze to pokazywał”.

Klimat w Brazylii: „Tutaj jest bardzo gorąco, przez to nie będzie łatwo, będą mecze, które poprzez gorąco i godzinę rozgrywania, będą naprawdę trudne. My mamy zamiar pokazać to co zwykle. Mamy nadzieję na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej, żeby klimat nie miał na nas zbyt dużego wpływu”.

Jego przyszłość: „Nie wiem co się wydarzy, nic nie wiem. Staram się zachować spokój na Mistrzostwa Świata, to jest najważniejsze. Kiedy trzeba będzie coś zdecydować, porozmawiam z zarządem i podejmiemy decyzję. Na razie jestem skoncentrowany na reprezentacji i mam nadzieję na świetne Mistrzostwa. A co się odwlecze, to nie uciecze”.

Xavi: „Wszyscy go znamy, jest niesamowity, jest świetnym przywódcą, bierze na siebie odpowiedzialność, wie jak działa drużyna. Był i jest bardzo ważną postacią, z tymi wszystkimi trofeami, które zdobył. Już wiele lat pokazuje na co go stać, to chyba będzie jego czwarty Mundial. Jest to przykład dla wszystkich nowych, którzy przyjdą”.

Rozmowa Piqué i Del Bosque: „Jest to niezręczna sytuacja, kilka zdań, które nie powinny były paść. Oni rozmawiali, a on tam stał. Coś zostało powiedziane i nie da się już tego cofnąć. Nie wiem czy to wpłynie na ich przyjaźń. Wiem że Cesc i Piqué rozmawiali ze sobą i wszystko zostało naprostowane. Dogadują się, więc chyba nic się nie stało. Nie wiem czy to się w jakimś stopniu na nich odbije. Nie wiem jak to odebrał trener. Coś zostało powiedziane, ale nie da się nic z tym zrobić, więc nie można patrzeć w przeszłość. To by było na tyle”.

 

Źródło: As.com

mainXX:/2014/06/pedro-pique-i-cesc-rozmawiali-i-wszystko-jest-juz-naprostowane/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.